Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
17 fanúšikov
/ 11 bodov
ruzickaaa
Kristína Ružičková
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Krátkometrážny
Animovaný
Akčný
film
seriál
TV film
študentský…
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Česko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Most
(2011)
Veľké malé klamstvá
(2017)
Stranger Things
(2016)
Euforie
(2019)
UnREAL
(2015)
Sexuální výchova
(2019)
Koruna
(2016)
Panství Downton
(2010)
Moderná rodina
(2009)
Dámský gambit
(2020)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
11 bodov
Fanklub
(17)
Vontorman
Baronne
kure33
Bystrosh
veronica_mac
Stachy
Sandica
Svancy
3buna
379Marco
eF_11
ellniora
Ivuska91
BenjaminCZE
TheMatez
Dave_Novic
PeterkoD