Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
11 fanúšikov
/ 9 bodov
Dara07
shift leader
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Dobrodružný
Animovaný
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Nezvestní
(2004)
Zúfalé manželky
(2004)
Muži na stromoch
(2006)
Klinika Grace
(2005)
Dr. House
(2004)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Prison Break: Útek z väzenia
(2005)
Simpsonovci
(1989)
Priatelia
(1994)
Ženy z rodu Gilmorovcov
(2000)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(11)
Gee.Rocks
Phietros
Nebeská
Quipido
SkimO
Homer96
benderrr
filmofill
Tante
ryates
kennyba