V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby jí pomohl vyloupit údajně nejbezpečnější sejfy v Evropě. (Netflix)

GeusX

Bez problému koukatelný lupičský film, kde jsou asi nejzajímavější české reálie a čeština i v cizojazyčné verzi. Jen závěr mi přišel ne úplně dokončený. Trochu mne mátl motiv zombie apokalypsy na pozadí událostí...a až tady z komentářů čtu, že to má mít spojitost s nějakým jiným zombie filmem. Tady mi to zombie téma přišlo úplně mimo mísu a s dějem to nemělo ani kapku spojistosti a smyslu. 70% (viděl jsem 1x) ()

TheEvilTwin

Army of Thieves byla promovaná od nevidím do nevidím, a tak jsme asi všichni čekali o dost víc, než jsme ve výsledku dostali, ale i tak se jedná o fajn oddechovou komediální loupež se sympatickou a vtipnou hlavní postavou a ucházející partou lupičů. Potěší dějová linie v Praze, hláškující hlavní postava a děj okolo trezorů, naopak co filmu dost škodí je jeho přízemnost a přemrštěně dlouhá stopáž, která ke konci trochu nudí. Neurazí, nenadchne, ale asi si dokážu představit lépe strávený čas. Lepší dvojka, která za mě na průměr ale nedosáhne a ani závěr mě nijak nepřesvědčil. Její postavení jako prequel k Army of The Dead je z mého pohledu pak už úplně od věci a nesmyslné. ()

*CARNIFEX*

Jebnutý som v prvom rade Ja, lebo mi viditeľne nestačí dočítať sa v komentároch, že toto nie je žiadny horor. Čo z duše fakt nenávidím, sú tieto prijebané teen snímky (okrem tých krátkych z pornhub) námetovo o drogách, respektíve nesúce sa presne v totožnom duchu, ako v tomto prípade, o nepolapiteľných čorkároch so schopnosťami Bruce Leeho či Alberta Einsteina. Kurva keby tu bola aspoň štipka z horor žánru, ale toto je asi taký prequel k “Armáde mŕtvych”, ako je Star Trek pre Star Wars. Moja chyba, no nemilosrdný budem tak či onak, lebo nemám rád keď niekto ojebáva, respektíve sa baví na môj účet. Toto NIE JE ŽIADNY HOROR, toto je čistá trapárna .. ()

Vyhy

Sice se jedná o prequel, ale se samotným filmem to má pramálo společného. Maximálně dva sny a pár záběrů v televizi, jinak si Armáda zlodějů hraje na svém písečku. A mně to nedávalo prostě smysl. Moc dlouhé, vlastně zbytečné. Otevírání trezorů nevysvětlené, místy přehnaně snadné. Praha a čeští herci potěšili. Jinak v tom nevidím přidanou hodnotu. Armáda mrtvých měla spád, akci, přepálenost, která fungovala, ale zde to na mne působí zcela zbytečně. ()

UhLee

(6,5/10). Matthias Schweighöfer (detail - hercovo příjmení nejde vyslovit jako příjmení filmového hrdiny) je ohromně talentovaný herec. Přesvědčil mě o tom už v mnoha projektech. Tady se dokonce posadil na režisérské křeslo. Vůbec se za to nemusí stydět. Armáda lupičů byl možná trochu zbytečný, ale přesto i zábavný akční film. Sledujeme příběh mé oblíbené postavy z Armády mrtvých. Jak se stal vrchním louskáčkem trezorů. Kdyby nešlo tuto postavu, tak se na tento origin vykašlu. Ovšem tady jsem tomu dal šanci a v první polovině filmu jsem rozhodně nelitoval. Je to hravé, zábavné a otvírání sejfů patřičně propracované. Ovšem v druhé půlce už pro diváka úspěch Sebastiana a přidají se k tomu ještě typická klišé. Českého diváka určitě potěší slyšet jeho rodný jazyka a v mém případě bylo až děsivé, jak si člověk navykne na angličtinu. Čeština mi pak přišla nepřirozená, ale jako dokreslení autenticity to je skvělý prvek. ()

• V prvních minutách může pozorný divák zaslechnout v originálním znění i češtinu (v kombinaci s němčinou), a to od ženy křičící na hlavního hrdinu (Matthias Schweighöfer), který se zatím z televize dozvídá o zombie apokalypse v Las Vegas, přestože se celá situace odehrává kdesi v Německu. Češtinu pak v hojném množství můžeme správně slyšet i během loupeže v Praze. (ArsenalEagle)
  • V 59. minutě, když Dieter (Matthias Schweighöfer) v Praze přechází tramvajové koleje, tak tramvaj po vzdálenější koleji couvá a v následném protipohledu zbytek tramvaje projede po bližší koleji popředu. (Spanker_CZ)
  • V jedné cameo roli zde můžeme vidět americkou zpěvačku žijící v Praze Tonyu Graves. (DJMaroko)

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)