Kevin Hart: S**t na to

Réžia:

Leslie Small

Účinkujú:

Kevin Hart

Kevin Hart servíruje z pohodlí domova pizzu z pece i spoustu legrace. Tentokrát probírá třeba chlapské online chatování, sex po čtyřicítce nebo život s covidem. (Netflix)

Sany33

Počul som o Hartovom talente a tak si si so záujmom pustil túto stand-up show na Netflixe s vidinou zábavy. Tá sa ale nekonala. Na viac ako hodinovú stopáž sú dva podarený joky naozaj málo a súce sa mi kútik pohrával s úsmevom tak som ho tam nedokázal streliť naplno. Mimika tváre, gestikulácia a vulgarizmy.... všetko hrá v Hartov prospech. Ale je z neho cítiť COVID únavu a toto bolo evidentne robené iba ako z núdze cnosť a tak sa k tomu staviam aj ja. Dám jeho humoru ešte šancu uvidíme či to bude lepšie. 50% ()

ScarPoul

Je to komornejšie a bez tých kreácií ktoré mám na Hartovi tak rád. Ale ono to nevadí, pretože si to udržuje svoj štandard. Aj slabší Hartov stand-up je pozerateľný vďaka jeho osobnosti. Od polovice to príjemne graduje. Rozjazd je slabší. Ale je to pochopiteľné. Myslím si, že sa nutne potreboval počas Corony zamestnať. A hoci na 5 vtipov tri vyjdu parádne, nie je v tom tá dravosť, ale skôr nutnosť udržať si nejaký zdravý rozum. Pohodička. Ale má aj omnoho lepšie vystúpenia. ()

Honzek

Povedená show po Kevinovsku - vulgárně, přesně tak jak to mám od něj rád (navíc z pohodlí domova do pohodlí domova). Prvních cca 15 minut je slabších ale pak se to rozjede a až na jedno zakolísání si to drží vysokou laťku a konec naprosto rozseká. Bavil jsem se a to by mělo být hlavní - možná je to i tím, že sleduju "vulgárného negra" a jeho tvorbu delší čas a vím co čekat. A vlastně jsem rád i za fekální příhodu z dob po autonehodě, ta si byla :-D V týhle době se člověk potřebuje zasmát a vtipné povídání o VIDu sedlo jak prdel na hrnec. Jo, měl už lepší kusy ale tohle je furt kvalitní standart. Už ať je tady s něčím dalším. ()

M.i.k.e

nemám Hartova vystoupení zrovna nakoukaná,takže nemůžu posoudit,zda tohle patří k tomu lepšímu nebo horšímu.Mě osobně - jakožto někomu kdo nemá Kevina úplně v topce - to přišlo ok.Pár vtipů výborných,pár dobrých,některé slabší.Prostě taková stand up klasika.Plusem je,že tu není nic vyloženě zbytečného a přes čáru...60% ()

KuceraJohny

Tohle bylo upřímně mé první stand up vystoupení od Kevina Harta, kterého mám fakt rád. Upřímně už jen fakt že jsem dokázal koukat přes hodinu na člověka co jen stojí a vypráví je samo o sobě na 4 hvězdičky. Jak jsem říkal nic jiného jsem neviděl, takže nevím jestli je to běžně lepší nebo horší, ale tohle mě v celku opravdu bavilo. Nejvíce oceňuji jeho upřímnost, která je mi více než bližší, na zpříjemnění nudného večer ideální. ()