Réžia:
Nico HofmannKamera:
Tom FährmannHudba:
Nikolaus GlownaHrajú:
Joachim Król, Barbara Rudnik, Axel Milberg, Heino Ferch, Hans-Werner Meyer, Monika Baumgartner, Michael Mendl, Monica Bleibtreu, Karina Thayenthal (viac)Obsahy(1)
Jedno z celkem tří (respektive čtyř, počítáme-li The Pledge z roku 2001) filmových zpracování knihy Slib (1958 - podle scénáře k filmu) z pera švýcarského autora Friedricha Dürrenmatta. Oproti původnímu zpracování z roku 1958 je tato verze v barvě a stylově trošku připomíná Doktora z hor. Děj se točí okolo komisaře, který se pustí do vyšetřování smrti malé holčičky a teprve během vyšetřování pochopí, jak důležitou roli někdy může hrát náhoda. (Fary)
(viac)Hrajú
Joachim Król
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Smutná nedeľa - Pieseň o láske a smrti (1999)
Lola beží o život (1998)
Barbara Rudnik
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Přijď, sladká smrti (2000)
Bezuchí zajkovia (2007)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Axel Milberg
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Hannah Arendt (2012)
Goethe! (2010)
Offroad (2012)
Heino Ferch
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Hans-Werner Meyer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Homevideo (2011) (TV film)
Specialisté na vraždy - Paměti zabijáka (1998) (TV film)
Monika Baumgartner
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Hrozná holka (1990)
Starke Zeiten (1988)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Michael Mendl
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Ján XXIII. - Posol mieru (2002) (TV film)
Večná pieseň (1997) (TV film)
Monica Bleibtreu
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Lola beží o život (1998)
Štyri minúty (2006)
Amen. (2002)
Karina Thayenthal
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
Otcova pomsta (1988) (TV film)
Scénář lásky (2007) (TV film)
Tam, kde býva láska (2003) (TV film)
Alexander Held
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Náš vodca (2008)
Ursula Buschhorn
USA
Najlepšie filmy:
Správna dvojka (1994) (seriál)
Požičiam ti svojho muža (2003) (TV film)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Arnd Klawitter
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Rivali (2015) (TV film)
Ach, chlapče (2012)
54 hodín (2018) (seriál)
Dieter Mann
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Bylo mi devatenáct (1968)
Veľké sny malého chlapca (1983)
Heinz-Josef Braun
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Das Wunder von Wörgl (2018) (TV film)
Svět je velký a záchrana kyne odevšad (2008)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Steffen Schroeder
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nanga Parbat (2010)
Bezuchí zajkovia (2007)
Emmino šťastie (2006)
Sven Thiemann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Joseph Hannesschläger
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Banditky (1997)
Manituova topánka (2001)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dietmar Mössmer
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Prameny života (2013)
Elementární částice (2006)
Asterix a Obelix (1999)
Udo Thomer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Hrozná holka (1990)
Pappa ante Portas (1991)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Martin Lüttge
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Konference ve Wannsee (2001) (TV film)
K veci, miláčik (1968)
Die Wannseekonferenz (1984) (TV film)