Záhadný agent (Jean-Claude Van Damme) se musí po 25 letech vrátit do činné služby, když musí zachránit svého syna před falešným obviněním z pašování drog a obchodu se zbraněmi. (p.a.douch)

berry.77

Jako opravdu Van Damme tu docela válí na jeho věk. I pověstný hlášky či jeho topové filmy tu zněly od začátku po úplný konec filmu :P  Co jsem tu postřehl asi Lví srdce, Legionář, Univerzální voják, Souboj Cti ( oblek ), Krvavý Sport ( plakát na konci nebo jeho roznožka... )  Měnit hlas pobavilo.  Hudba a klišé se tu sype jako lavina v dobrém smyslu. Je to béčko jak vyšité, ale celkově to svižně běží a nebudete se nudit, ale nejvíce se bude bavit divák co zná Van Damma a jeho nejlepší kousky. ()

Gilmour93

Vrásky objíždějí bouli na ornici čela jako by to byl remízek, uměle vypadající vlasy ustupují k týlu a pod nimi obličej připomínající strhaného klauna během procesu odlíčení. Pokud zrovna dublérovi nepůjčuje kšiltovku, hází tady Jean-Claude cizokrajnými moudry. Mám pro něj taky jedno, bulharské (možná ho zná, párkrát už tam byl): „Důstojnost, na rozdíl od panenství, jde ztratit opakovaně..“ Charhonova uvřískaná taškařice vykazuje známky idiocie a to vlastně i já, když jsem si myslel, že by mě to mohlo bavit. Vždyť pojem francouzská akční komedie je v posledních letech spíše odrazujícího charakteru.. ()

Kudly4

Poslední Žoldák, či poslední dívatelný akčňák s Van Dammem ? Osobně si myslím, že tohle bude zřejmě tečka, za jeho bohatou kariérou, na které jsem vyrůstal, ale budu rád, pokud se mýlím a uvidím ho ještě v některým dobrým filmu. Natočil ještě Frenchy (2021), kde si zahrála téměř celá Žánovo rodina, ale moc od toho neočekávám. Každopádně, tahle Netflixovská zábava, se celkem povedla, několikrát jsem se upřímně zasmál, dost odkazů na JCVD filmy, souboje dobré, nenudilo, obsazení už klasické mullti kulti alá Francie, naštěstí mi zde nikdo vyloženě nevadil. Top scény  - jízda v autoškole a bitka na záchodě. Čtvrtá hvězda ze srdce Van Dammovi. ()

warrenur

Na moj vkus az prilis ukricana somarinka. Presne na styl prveho taxi, taxi filmu - zapadol by presne do toho obdobia. Jean je sympos a maka na sebe. Za to mu patri uznanie. To je bezo sporu. Zial, film ma az tak nepobavil, hoci je tu par podarenych "splechov". Slabota. Kvoli Jean-Claud-ovi si to mnohi pozru. Mozno vam sadne. 40% ()

Shakers

Slabá jednohúbka, ktorá nenadchne, neurazí a ktorých ma belgická puma na konte hromadu. Žán Klod ma v roli karate vtipkára celkom bavil, pokiaľ mal on hlavne slovo. Príbeh a vedľajšie postavy nič moc, par vtipov pobavilo, no viac potešila akcia, ktorá je celkom dobre natočená a rozhodne je na čo pozerať. P.S.: za titulkami je ešte jedna scéna. 50% - 2* ()

• Po závěrečných titulcích je k vidění krátká potitulková filmová scéna z porodního sálu. (Rominator)