Čo keby...? - Season 2 (2023) (séria)

Čo keby... Pomstitelia spojily sily vroku 1602? (S02E08)

(epizóda)
  • Česko Co kdyby... se Avengers dali dohromady v roce 1602? (viac)

Keď sa Kapitánka Carterová ocitne v Alžbetínskej ére plnej marvelovských postáv, musí odhaliť príčinu anomálie, ktorá uväznila mnohých známych hrdinov aj zloduchov v roku 1602. (Disney+)

oveckaoa

Navazujeme na ten díl kdy se Kapitánka Carterová propadla jinam. Je v roce 1602 a dochází tam k trhlinám  jedna odnese královnu a sestru Thora Hellu a on se stane králem a je nasraný na kapitánku Carterovou, že tomu ´´únosu Helly,,   nezabránila a chce ji zatknout.   Ona uteče pomůže jí Kapitán Amerika jako zbojník kde jsou i Winter  soldier a Ant Man (nejtrapnější postava v celém díle) najde Iron Mana a Hulka  a snaží se těm trhlinám zamezit nakonec zjistí, že je to díky někomu kdo se tam dostal z budoucnosti dříve jak Peggy a pošlou ho zpět . 60 procent ()

Patrik_Sal

V porovnání s původním komiksem zklamání. Nijak zvlášť samotný koncept nevyužívají a když už, tak jenom přejmenují pár postav. Zároveň je tu spousta nelogičností - jak může fungovat Ant-manův oblek? Evidentně i v roce 1602 funguje na nanotechnologii a to zkrátka nedává smysl. Příběh je nic moc, takže vyšší hodnocení než 3* opravdu nedám. ()

CheeseFigure

Mám radšej, keď sú to samostatné epizódy oddelené od zvyšku seriálu, než ,,Kapitánka Carterová a jej dobrodružstvá naprieč multivesmírom". A to mám tu postavu rád. Ale nebola to zlá epizóda. Bola celkom vtipná a dizajn niektorých brnení sa mi páčil. Ale osobne si myslím, že Avengers z roku 1602 by lepšie fungovali samostatne, bez Carterovej. A potrebujem viac dua Bucky a Lang. ()

AloeB odpad!

Na novověkou variaci Avengerů jsem se velmi těšil, že se jim povede zasazení využít stejně dobře jako What if... Zombies, ale v tomto případě se povedl vytvořit suchý nic neříkající mišmaš, Problém pro mě nastal už v momentě, kdy namísto skutečného využití potenciálu daného Co kdyby museli tvůrci šáhnout k postavě Carterové z jiného příběhu, jako by měli potřebu odůvodnit, proč vůbec dělají Avengers v roce 1602. K dalším problémům patří nezajímavá dějová linka, zmatené vyřešení situace a plné nevyužití potenciálu, který koncept nabízel. Předstírání, že znají Shakespeara, bylo tvůrcům houby co platné, ()