Ripley

USA, 2024, 7 h 30 min (Minutáž: 45–76 min)

Tvorcovia:

Kamera:

Robert Elswit

Hudba:

Jeff Russo

Andrew Scott, Dakota Fanning, Johnny Flynn, Pasquale Esposito, Eliot Sumner, Vittorio Viviani, Bokeem Woodbine, Kenneth Lonergan, Bruno Crucitti (viac)

Mladý podvodník vyrazí do Itálie splnit zvláštní úkol a nahlédne přitom do světa mocných a bohatých. Život, o kterém snil, tak má na dosah. Stačí se k němu jenom prolhat. (Netflix)

Recenzie používateľa Rocky88 k tomuto seriálu (4)

Ripley (2024)

Černobílé provedení (a pomalu co záběr, to wallpaper na pc), spousta italštiny, napětí a bravurní Andy Skot. Krasojízda, která bohužel kvůli prvním dvoum jmenovaným fíčurám nemá šanci oslovit širší publikum, což je rozhodně veeeeeeeeeeeeeelkááááááááááááááá škoda. Jedna z nejlepších minisérií, které můžeme na obrazovkách vidět. ()

Sommerso (2024) (E03)

Zatímco první dvě epizody byly mapovací, tady už se jede plnou parou vpřed, přičemž kvality z předchozích dílů byly zachovány (herci, atmosféra technické kvality). Pokud se tempo nezpomalí a napětí taky zůstane blízko úrovni z tohoto dílu, bude to adept na jeden z nejlepších serošů vůbec. ()

Těžký předmět (2024) (E06)

Na scénu přichází detektiv Knír, který si začne spojovat volné konce. A do toho ještě Marge, která ani neví, jak moc blízko byla k Tomovu načapání s kalhotami u kolen. Další napínavý díl, následovat bude hra kočky s myší, jen je otázka, kdo bude kdo. ()

Narcissus (2024) (E08)

Ač jsem od finále čekal něco akčnějšího, každých pět minut jsem musel měnit pocit mezi "chytí ho - nechytí ho". Opravdu krásná hra s policií (a divákem). Jedna z nejlepších minisérií, co tvorba může nabídnout. ()