Epizódy(26)
-
Flugangst (E01)
-
Eine neue Familie (E02)
-
Der letzte Tango (E03)
-
Auf Irrwegen (E04)
-
Der Apfelgarten (E05)
-
Mutterliebe (E06)
-
Alles Lüge (E07)
-
Halb so schlimm (E08)
-
Abschied (E09)
-
Alte Rechnungen (E10)
-
Evergreen (E11)
-
Leben zwei (E12)
-
Weiberfastnacht (E13)
-
Jungfrauen (E14)
-
Die Ente und andere Deals (E15)
-
Holland in Not (E16)
-
Liebe Deinen Nächsten (E17)
-
Ein Mann, ein Wort (E18)
-
F - wie Verkehr (E19)
-
Ein guter Freund (E20)
-
Vertrauenssache (E21)
-
Vatersorgen (E22)
-
Familienpackung (E23)
-
Jugendsünden (E24)
-
Exodus (E25)
-
Alltagsplagen (E26)
Hrajú
Erich Bar
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Felix Bresser
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Thorsten Feller
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Bernhard Dübe
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Edda Fischer
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Konrad Adams
Najlepšie seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Michael Jäger
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Waldemar Torenstra
Holandsko
Axel Häfner
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jürgen Kloth
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mravnostné oddelenie (2003) (seriál)
Vittorio Alfieri
Taliansko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Toks Körner
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Nadja Zwanziger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Reinhard Mahlberg
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Fabrika na oficierov (1989) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Christof Wackernagel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Miriam Kühlwetter
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Maren Schumacher
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Bastian Sierich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)