Boimler se snaží najít na můstek nového parťáka, zatímco posádka vesmírné lodi Cerritos má prostoje během dlouhé cesty nadsvětelnou rychlostí. (Prime Video)

cyphercz

Nejstartrekovější epizoda od konce ENT, Klingoni vypadají a chovají se jako Klingoni, Vulkánci vypadají a chovají se jako Vulkánci, ten nápad ukázat Lower Decks i jiných ras je brilantní a ba co víc skvěle zpracovaný, vůbec by mi nevadilo, kdyby se na Cerritos přesunula nejen ta Vulkánka, ale i onen klingonský kápo, humor fungoval, zejména onen R&R na Cerritosu, zasloužených 5 hvězd. ()

PKD

Ano. Vskutku je to tak. Ten nápad s podpalubím na lodích jiných členů UFP (až na ty Borgy, z čehož bude míti ST znalec dosti bolavé bříško. Od smíchu, pochopitelně:))) je squellý. Sice se mi nezdá, že by Vulkánci rok po Nemesis létali v lodích z STE, ale na 2.str. jsou jak víme, velmi konzervativní, tak by se to dalo asi okecati.;-) A opravdu nevím, která lower decks část byla lepší. Z pohledu pestrosti pochopitelně všechny mimo Cerritos.:) Já bych z toho konceptu podpalubí na lodích jiných ras ve Federaci asi i udělal solo tv s. . P. s. Za absolutní genialitku považuji vizuální sloučení STV a STTNG co se týče interiéru Borgské kocky 90182. Stačí jen ryze TNG interiér osvítit zelenými bodovkami z STV a je to. Perfektní a i v kreslounské formě to vypadá snad ještě lépe, než v hrané. Svět se zbláznil. P. p. s. Mám silný dojem, že na Sh´Vhal má někdo v poličce Kir´Sharu. Byť poněkud větší vydání. A název doufám nezn., navrch huj a wespod fuj.:) A stejně jako MIRECSK, si silně přeji to s T´Lyn. Byl by to fakt squellý tah. ()

MIRECSK

Hurá, Star Trek! No konečne. Ale že ten pocit z čias TNG sa mi vráti práve pri 30 minútovom animáku, tomu by som ešte pred pol hodinou neveril. A ta Vulkánka bola perfektná. Dúfam, že ju pošlú na Cerritos. To by bol od tvorcov výborný ťah. Jednoznačných 5 hviezd. Najlepšia Star Trek epizóda za neviem aký dlhý čas. ()