Komory

• USA Chambers

Když dívku po transplantaci srdce začnou pronásledovat děsivé výjevy a zlá nutkání, snaží se o tajemné smrti svého dárce zjistit pravdu. (Netflix)

M.i.k.e

pokud bych měl tuhle sérii charakterizovat jedním slovem,pak by to slovo bylo - divný.Chambers jsou totiž zcela určitě nejdivnější seriál,který jsem v posledních letech viděl a v té divnosti zaniklo úplně všechno okolo,takže i přesto,že jsem to nějakým zázrakem dokoukal nedokážu říct jestli mě to bavilo nebo ne,protože ta divnost vytvořila kolem všeho neproniknutelnou mlhu a zahalila můj zájem se nějak víc starat o to co se tam zrovna děje a proč.Hlavní "hrdinka" každopádně těžce nesympatická...20% ()

Lucbric

3* dávám za děj a námět, 1* dávám za Umu Thurman :) seriál mě celou dobu bavil, až na ten poslední díl, který by podle mě měl být rozdělen na 2 díly a ne všechno rychle ukončit. Poslední díl se mohl věnovat víc Frankovi, Elliotovi a Nancy.. A taky bych nějak dořešila tu sektu.. A Becky bych nechala spoutanou, aby ji měla Sasha pod kontrolou :D ()

kaylin

Minisérie „Chambers“ hraje hlavně na t, že je zde postupné odkrývání toho, co se Becky stalo, kým vlastně byla, a co st ojí za tím, že se Sasha necítí zrovna ve své kůži. Jakmile dojde na finále a odhalení, řeknete si, že je to až moc přeplácané, ale do té doby se daří – především – vykreslit zajímavé charaktery, kdy nikdo není bez viny, nikdo není dokonalý. A v tomhle směru seriál funguje. ()

Lucienne6

Seriál od začátku vypadal zajímavě, tajemně.. doslova jsem ho hltala, ikdyž to až taková bomba nebyla .. bohužel poslední 2-3 díly mě zklamaly .. přišlo mi to moc přehnané, přeplácané a ten závěr .. no .. nechci to úplně hanit, ale čekala jsem zkrátka víc .. tvůrci se to snažili tak moc "vyšperkovat" až to úplně splácali a překombinovali.. takže tzv mindfuck by tam byl, ale bohužel.. no udělejte si obrázek sami :) ()

Roman Albach

Velmi zajímavý seriál s tématem, které už tady párkrát bylo, ale i tak se dařilo tvůrcům skvěle držet moji zvědavost. Jak už bylo řečeno jinde, samotný závěr je slabší, občas trochu naivní. Možná se i počítalo s další sérií, k čemuž ale nedošlo. Každopádně herecké výkony jsou parádní. Úžasná Uma Thurman a charismatický Nicholas Galitzine už stojí za to, aby se člověk na tento seriál podíval. ()