Päť univerzitných roztlieskavačiek sa stalo svedkami vraždy informátora z drogového podsvetia. Aby neskončili ako nepohodlní svedkovia, musí ich polícia ochrániť. Do tímu preto nastupuje nový "asistent trénera", drsný člen Texas Rangers, poručík Roland Sharp (Tommy Lee Jones). Ako ale ustrážiť dievčatá, ktoré sa chcú stále len zabávať? Sharp zisťuje, že udržať nekontrolovateľné školáčky v pozore a ubrániť ich pred ďalším nebezpečenstvom nebude ľahká úloha... (TV Markíza)

major.warren

Lepší průměrný film. Rozhodně si nemyslím, že jde o nějaký nejhorší film. Pán Domu je hezká akční komedie. Samozřejmě v rámci možností. I Tommy Lee Jones někdy holt podlehne béčkovému filmu. Dělá to, ale i Bruce Willis či nově i Al Pacino. Tommy Lee Jones film posunul film výše a celkově nehrál špatně. Scénář ze začátku působil zajímavě, ale pak se promění v celkem trapný a nezajímavý. Herečky v rolích roztleskávaček nic moc. Typické Američanky. Celkově mě film moc nezaujal. Tři hvězdy jen za skvělého Tommyho. ()

tranquill

"Žvejkačka je nejvýmluvnější důkaz úpadku západní civilizace! .. Úpadku čeho? .. Tomu, kdo žvýká, se nedá nic vyčíst z obličeje!" Pohodová komedie, proč ne. "Já o sebe úspěšně pečuju podstatně dýl, než jste vy vůbec na živu! .. Od Vašeho mládí se spousta věcí změnila. Přišel objev ohně a kola!" 19.15 ()

AndrewNewman

Najprv som si myslel, žeby to mohlo byť za tri, keďže takmer každá tuctová, ale sympatická komédia si zaslúži tie tri hviezdy, ale toto skrátka nešlo. Tych 96 minút som len ťažko zvládal a to jediné, čo ma pri tomto filme udržalo do konca, boli nenormálne sexi roztlieskavačky. Skutočne sa bolo na čo pozerať, škoda, že sa to nedá povedať celkovo o filme. ()

HarveyDent

Je to malé, levné a primitivní. A originální úvodní titulky tomu nepomůžou. Scénář snad psal puberťák na střední, který rád šmíruje roztleskávačky ve sprše, režie tu ani nemá CO na práci a i když Jones utrousí občas vtipnou hlášku, je to celé jeden velký trapas. Jediné, co ten film mohlo zachránit, byly sexy stehýnka, bříška a prsíčka "hlavních" hrdinek, jenže tvůrci absolutně nepochopitelně nechají šerifa vyhrát v souboji o zahalení těchto "záchranných" partií. ()

malyLibor

Tedy, musím říct, že jsem hrozně rád, že jsem si tady před tím, než jsem se na film podíval přečetl několik opravdu zasvěcených komentářů místních znalců... díky nim jsem očekával děsnou kravinu a byl jsem mile překvapen. Film mne pobavil, užil jsem si hezký nedělní večer a dávám 4 hvězdičky... hm... No, dám jich pět. Pobavil jsem se, zasmál jsem se, byl jsem i napnutý, kdy ten darebák udeří a jak... Jo, byla to legrace, hezké holky, trocha napětí, dobrý konec... 90% a pět hvězdiček... Nebýt těch úžasně skvělých komentátorů tady, asi bych dal jen ty 4 hvězdy, ale já se fakt pobavil. Zajímavý komentář Deimos. ()

• Původně měla být postava Rolanda Sharpa (Tommy Lee Jones) agentem CIA. Jones si ale prosadil změnu na texaského rangera, a to nejspíš proto, že z Texasu pochází. (Coldrex)
  • Během natáčení automobilové honičky dostal autobus smyk, převrátil se, vrazil do jedné z kamer a zničil ji. (Karlos80)
  • Zbraň, kterou má Tommy Lee Jones ve filmu, je jeho vlastní. Jedná se o Colt 1911. (Coldrex)