Ajinka126

Jsem po pravdě překvapená, jak polarizující hodnocení to na csfd má. Pro mě je to jeden z nejlepších seriálů, co jsem za poslední dobu viděla. Nechybí mu humor, uvěřitelný vývoj postav, osobní problémy z rodiného zázemí, první lásky a jak se s nimi člověk vypořádá. Bylo to uvěřitelné, trochu provokativní onou nahotou a otevřeností ohledně otázky sexu. Za mě 9/10. ()

mm13

ScarPoul mi ukradol všetko, čo som tu chcel napísať... a ide do topky! (ScarPoul tam ide, či sa tam dostane aj Sex Education si ešte počkáme minimálne tú druhú sériu, sympatie ale tento seriál vzbudil - hlavne autorka s hercami vzbudili - obrovské) ()

Eleanor05

Nejsem cílová skupina. Není mi patnáct, nejsem napumpovaná energií a hormonama, a sex není jediné, čím se zabývám. Vlastně jsem taková nebyla, ani když mi těch patnáct skutečně bylo, takže zdejší nadšené až hyperaktivní postavy příliš nechápu. Asi proto nerozumím místní euforii z tohoto seriálu, který ve mě zatím vyvolává dojem, že jde o slabší Glee bez zpívání. Dospělým postavám je věnováno málo prostoru, zatímco zdejší puberťáci jdou mimo mě a nějak je mi úplně ukradené, kdo s kým začne chodit nebo kdo se s kým rozejde. A o to jde v Sex Education především, ačkoli se navenek tváří jako originální a odvážná osvěta. ()

GeusX

Na tento seriál jsem narazil zcela náhodou. Sehnal jsem si hned kompletní dvě série (v cz dabingu). První dva díly jsou více komediální, další jdou více do dramatické hloubky. Baví mne to a dávkoval jsem si jednotlivé díly téměř pravidelně každý den. Hlavní postavy i obsazení je zajímavé a velmi pěkně uvěřitelně zahrané. (Trochu mi to připomenulo seriál, anglický i americkou mutaci, "Skins", který má však o něco více hlavních postav a svou poutavostí mi přivozoval diváckou závislost.) 1.série: >80% ()

DJ_bart

Seriálová učebnice pro mrduchtivé delikventy, která nenápadně a zábavně vyučuje jedince sexuálním stykem nepolíbené. Aneb exkluzivní sexpertýza v praxi - vše zcela komplet bez cenzury a navíc famózní komediální formou, kterou umí jenom britové. Jak jednou pravil Komenský: "Sexuální výchova hrou!" Asa Butterfield je zde ve svý nejstylovější roli jeho dosavadní kariéry. Za mě spokojenost.... [VERDIKT: 8,5 vibrátorů z 10] ()

• Na začátku epizody hraje „Road to Nowhere“ od Talking Heads. (FrankSusta)
  • Ředitel školy říká při pravidelném kázání v ředitelně svému synovi Adamovi (Connor Swindells), že by si měl vzít příklad ze své sestry. Adamova sestra se ale v žádné epizodě 1. ani 2. série neobjevila. (Modnar)