Po viac než dvadsiatich rokoch sa niekdajšia futbalová hviezda Carson Phillips (John Travolta) vracia z Los Angeles do svojho rodného mesta v Texase. V súčasnosti pracuje ako súkromný detektív a vyšetruje rutinný prípad nezvestnej bohatej ženy, ktorá sa stratila z ústavu pre duševne chorých. Stretáva sa so starými priateľmi, ale tí sa už poriadne zmenili a každý z nich ukrýva nejaké  tajomstvo z minulosti. Prípad sa ale veľmi rýchlo skomplikuje, keď detektív narazí na prepletenú sieť zločinov, sériových vrážd a má široký okruh  podozrivých. V mestečku dôjde k ďalšiemu zločinu a počas zápasu zomiera miestna športová celebrita, nadhadzovač Happy Chandler (Devin Ellery). Bol to však manžel Carsonovej dcéry Becky (Ella Bleu Travoltová), ktorú v meste sama vychováva jeho dávna láska z mladosti, Jayne Huntová (Famke Janssenová). Polícia však považuje Becky za hlavnú podozrivú z vraždy svojho manžela a pre Carsona Phillipsa sa jej prípad stane osobným. Detektív začína bojovať s časom o záchranu svojej dcéry a odkrýva ďalšie temné tajomstvá.  A nebude sa mu páčiť, čo všetko odhalí – nielen v meste, ale aj v svojej odcudzenej rodine, ktorú kedysi opustil. (TV JOJ)

Bobik9

Celý film jsem si říkal, proč to má tak nízké hodnocení? 49%? Vždyť je to docela zábavé krimi s parádním obsazením. Potom ovšem přišlo celé rozuzlení a vy zjistíte, že je to orpavdu kravina se spoustou děr. Nicmén ěobsazení bylo opravdu skvělé. John Travolta a Morgan Freeman byli tradičně suproví. Femke Janssen, Peter Stormare a Robert Patrick velmi potěšili. Brendan Fraser je teda strašný. Nechápu, co se s tím chlapem stalo. Škoda ho. Trochu mě mrzí, že jsem nikde nepostřehl Cladiu Gerini, ale nevadí. Herecky to bylo skvělé, scénář a režie byly slabé. ()

Lacike

Extrémne pomalá detektívka, v ktorej Travolta rieši totálne nezaujímavý prípad vo svojom rodnom meste a všetko to ešte celý čas nudne komentuje. Po pár minútach som mal pocit, že sa zastavil čas. Na súčasné typické Travoltové filmy sa tu nájde v obsadení väčší počet známejších hviezd, ale nikto z nich tu nič svetoborné nepredvedie. Jediný kto vyniká je komicky pitvoriaci sa extrémne vyžratý Brendan Fraser. Na ňom som sa párkrát zasmial. Travolta ma pre zmenu rozosmial vo WTF scéne v ktorej zoskočí z budovy na zem. Alebo spadne? Behom letu sa to zmenilo zo zoskoku na pád. Výsledkom je totálna nuda, ktorú fakt neviem komu by som odporúčil. 3/10. ()

DEXTER099

Příjemná kriminálka v hlavní roli s Johnem Travoltou,který si roli užívá a film na vás dýchne atmosférou filmu z devadesátek,ale příběj není zrovna dvakrát zajimavý a celkově jsou v žánru daleko lepší kusy, na druhou stranu jak John tak i Morgan Freeman zde působili dobře a určitě ne znuděně.Takový oddechový film s hezkou nostalgickou strunou.Takže hlavně za tu nostalgii dávám celkově 65% a tři hvězdy. ()

sedm.1

John Travolta alespoň pro mě znamená jistotu určité kvality, pod kterou jdou filmy, ve kterých hraje, jen velmi málokdy a i v případě tohoto snímku mohu konstatovat, že jsme celkově spokojený, samozřejmě s vědomím toho, že se jedná o béčkovou produkci, respektive o to větší pochvalu by si měla tato podívaná vlastně ještě zasloužit, jelikož zde ve většině ohledech není skutečně příliš co zásadního kritizovat. V podstatě se každopádně ale jedná o takovou nenudící noir kriminálku, která samozřejmě disponuje pár negativy, mezi které musím určitě zařadit zbytečně kostrbatě překombinovanou zápletku a především vážně nezáživnou pointu, zbytek ale v rámci možností docela šlape, kdy hlavě casting je bohatý na množství kdysi známějších, nyní ale již značně zaprášených jmen, jako Janssen, Patrick, Stormare, které vidět v jejich již pokročilém věku byl zvláštní zážitek, ovšem krom toho tu hraje i oceňovaný Morgan Freeman a jako „lahůdka“ se zde objeví Brendan Fraser, minimálně kvůli kterému je potřeba tento film fakt vidět, neboť jestli si někdo o sobě myslí, že je v prdeli, tak ať se koukne na Brendana a hned si uvědomí, že může být ještě daleko hůř 8D, ty vole, ten dopad. No a samotný Travolta jednoduše baví, hrát umí, tomu prostě nemám co vytknout. Zápletka pak trpí na zmiňovanou překombinovanost, kdy ovšem nejde ani tak o to, že by se v tom divák nevyznal, nebo by to bylo náročné na sledování, ale spíš se tvůrci pustili do zbytečného košatého vyprávění, které následně nedokázali ukočírovat, což pak též navíc výrazně přispělo k onomu silně nepovedenému finále, které jinak hodilo na veškeré předchozí dění nepěkný stín. Jinak má ona zápletka ale spád, nenudí a úplně předvídatelná též není. Atmosféra je pak poměrně působivá, stejně jako celkový vizuál, škoda ale absence jakéhokoliv napětí, či nějakého zásadnějšího, či nápaditějšího zvratu. Celkově se zkrátka ale jedná o zábavný snímek, který ihned nejspíše právem zapadl, ovšem zároveň kdo mu dá šanci, jistě neprohloupí. ()

dyfur

......hlavne mi ostane v pamäti,že ten John Travolta si vyberá ozaj slabé filmy....toto je napríklad ten príklad.....úvodný námet sa rozvíja,rozmeľňuje až je to skoro neprehľadné a....celé také " bez života"...bez šťavy.... a malá poznámka:ten hrdina z Múmie Brendan Fraser to čo zo seba spravil jedno oblstnuté  mašuro ....hádam sa dá do formy... ()

• Film se natáčel v Savannah a Richmond Hill v Georgii a v San Antoniu v Texasu. Točilo se také v Římě v Itálii. (rafix)