Mandalorián sa vydáva na dôležitú cestu. (Disney+)

William_

Za ten nesmírně krátký 58 sekundový ohled "v minulých dílech jste viděli" bych někomu vrazil facku, protože od konce 2. série se toho stalo daleko více, a pokud jste neviděli Bobu Fetta, můžete být lehce ztraceni. Nicméně už 1. epizoda 3. série mě bavila daleko více, než celý Boba Fett (až na ty 2 klíčové epizody). Je to opět hravé, vtipné, roztomilé, pěkně natočené a postavy jsou napsány na jedničku. Ale tak na to jsme u tohoto seriálů už zvyklí, že? ()

zborja

Ach jo, mě to prostě nebavilo :-( Tentokrát jsem byl nadšený až ze závěrečných titulků a kreseb. Tohle je ta Cesta? Kdybych po Knize Boby Fetta a Obi Wan Kenobiho nesledoval Andora, tak by mě to možná nakoplo stejně, jako předchozí dvě řady, ale už mi asi nestačí jen Mandaloriánská zbroj, Grogu, další plnění misí kvůli plnění jiných misí atd. Nejspíš mi přišel přestřelený Mandův návrat ve velkém stylu, kdy hned ze začátku zachraňuje skupinu jiných Mandalorianů, vzápětí zachraňuje jednu ze starších postav aby na závěr zachraňoval sám sebe. Dá se předpokládat že záchrana jeho reputace nastane v poslední kapitole, kdy už bude znát situaci na Mandaloru, poté co ji zjistí v kapitole předposlední pomocí opraveného droida, který mu v předchozí epizodě zachrání krk před piráty, kteří zajmou nejdřív Grogua a Manda chytnou do pasti v jiné kapitole. A to bude ještě pár kapitol o tom, jak prostě někam random přiletěli, aby se prostě něco stalo. Ale těší mě, že Mando má své fanoušky jisté. ()

jim_clark65 odpad!

Už tak očividné to ani nemôže byť :D , z Manda je len čistá stupídna prvoplánová videohra, ktorú by ste dostali, ako CDečko niekde v cereáliách, do toho ešte používajú celý seriál, ako promo pre toho "alzáka", o ktorom každý prízemne uvažujúci človek povie: "ááh, no nie je ten Grogu tak chutnučký?".  Tento diel, akoby pokračoval v logike a kvalite tam, kde príbeh Manda naposledy skončil = v Boba Fettovi, napr. súboj s tým krokodílom absolútne nedáva zmysel, len lacná sprostosť, ktorá nič nenadstavila len zo seba ostatní Mandovia urobili hlupákov. Taktiež, rôzne prestrihy na "Alzáka" sú asi nejakou zúfalou snahou odvrátiť pozornosť od otrasného a miestami nelogického scenára. (ako napríklad v úvode pri rozhovore Manda s kováčkou) Snáď sa to v ďalších dieloch vylepší ale veľmi by som v to neveril, infantilný Filoni spolu s Favreauom sa budú zjavne len točiť v kruhu a celá táto séria bude podobná úrovni Boba Fetta alebo nebodaj až Kenobiho. ()

Dex16

Mando je zpět s roztomilým Groguem! A to opravdu ve velké palbě. 💣 Za pouhou jednu epizodu toho spolu stihli fakt hodně.🛸 Strašně mě baví ten vesmírný-westerno styl, dodává tomu výbornou atmosféru, kterou si vždy užívám, no a ta hudba? 🎶To je pohlazení po intergalaktické duši! 🌌 Ať už je tady další středa a my se můžeme vydat s našimi miláčky dál v jejich cestě. 🚶👽 ()

Bender0101

Aby začátek 3. série dával malinko smysl, musíte vidět jiný seriál (Boba Fett). Jinak se budete velmi divit, jak to, že je Grogu znovu s Dinem, který má novou loď, je odpadlíkem (i když má Darksaber, takže je vlastně vládce Mandalorianů, což Zbrojířka nějak neřeší) a chce se vrátit na "cestu". Pokud jste Bobu viděli, divit se budete i tak, protože v onom seriálu byli Zbrojířka, Paz Viszla a Din jediní přeživší Nevarra , přičemž první dva si hověli na nějaké vesmírné základně. Zbrojířka poslala Dina očistit se do Dolů Mandaloru, na což Din poznamenal, že jsou zničeny. Zde je sekta obnovená, na planetě, kam se nějak dostala bez lodí; Din, ač odpadlík, přichází za Zbrojířkou, jako by se nechumelilo, aby výše zmíněná konverzace proběhla znovu, ale opačně: že se očistí, na což mu ona odpoví, že je to nemožné. Z Mandalorianů jsou neschopní idioti; děj je nahodilý; všechno ohledně IG-11 je blbost; Greef Karga si začne s pirátským králem (parodie Davyho Jonese a jeho posádky), aniž by Nevarro mělo prostředky k ozbrojenému střetu; Bo-Katan si sama zahořkle sedí v hradě. Aby toho nebylo málo, mezi druhou sérií a shledáním Dina a Grogua uplynulo přesně 0-2 let (podle Favreaua). Znegovala se tady prakticky celá druhá série a zresetoval Dinův arc, pro náznak návaznosti musíte vidět jiný seriál. Vesmírná bitva je fajn, až na to, že pirátské stíhačky nemají radary a zaměřené kanóny křižníku střílí všude kolem cíle. Celkově bordel, který se podle všeho spoustě lidí líbil. ()

• Stíny, které Grogu vidí, když cestuje s Dinem (Pedro Pascal) hyperprostorem, jsou Purrgilové – masivní vesmírné velryby, které cestují vesmírem a mají schopnost cestovat hyperprostorem. (mikki089)
  • První neanimovaný snímek Star Wars, kde se objevují Purrgilové. (mikki089)
  • Po příletu na Nevarro můžeme v pozadí vidět bílý protokolární droid K-3PO. Tyhle jednotky patřily mezi nejdražší na trhu a jasně to ukazuje, jak moc se Nevarro rozrůstá a obchodně kvete. (Veskoslav)