USA,
(2020–2021), 7 h 13 min
(Minutáž: 11–48 min)
Tvorcovia:
Diego MolanoHudba:
Arturo RodriguezHrajú:
Sean-Ryan Petersen, Diego Molano, Max Mittelman, Alex Cazares, Spencer Rothbell, Cristina Valenzuela, Eric Lopez, Christian Lanz, Yuri Lowenthal, Laura Patalano, Jason Hightower, Cristina Milizia (viac)Epizódy(35)
-
Host (S02E01)
-
Energické boty (S02E02)
-
La Cucarachita (S02E03)
-
Páni města duchů (S02E04)
-
Můj krásný Achi (S02E05)
-
Kuriozity (S02E06)
-
Já... jsem upír (S02E07)
-
Věštec Viktor (S02E08)
-
Spřízněné duše (S02E09)
-
Jak rozluštit Valentina (S02E10)
-
Cesta na Kukuřičnou horu (S02E11)
-
Escaramuza (S02E12)
-
Ztracenci (S02E13)
-
Los pajaros (S02E14)
-
Tu máš mořské nohy (S02E15)
-
Guillermova přítelkyně (S02E16)
-
Hvězdná noc (S02E17)
-
Fuego Fest (S02E18)
-
Přátelé lidového umění (S02E19)
-
Dortíkový muž (S02E20)
-
Hanebnost v Monte Macabre (S02E21)
-
Charlene mánie (S02E22)
-
Stařík Teo (S02E23)
-
Pytlácká hlídka (S02E24)
-
Klub osamělých strašidel 3: La Llorona (S02E25)
-
Ve vlastní kůži (S02E26)
-
Kopačky (S02E27)
-
Carmelita (S02E28)
-
Las pesadillas (S02E29)
-
Malý Pepito (S02E30)
predchádzajúca
1 - 30
ďalšie
Hrajú
Sean-Ryan Petersen
Najlepšie seriály:
Other Space (2015) (seriál)
BlackBoxTV (2010) (seriál)
Změna hry (2015) (seriál)
Max Mittelman
USA
Najlepšie seriály:
Teória veľkého tresku (2007) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Star proti silám zla (2015) (seriál)
Alex Cazares
USA
Najlepšie seriály:
Rodinka Hlučných (2016) (seriál)
City Adventures (2019) (seriál)
Casagrandovi (2019) (seriál)
Spencer Rothbell
USA
Najlepšie seriály:
Clarence (2013) (seriál)
Zviřátka (2016) (seriál)
Greenovi ve velkoměstě (2018) (seriál)
Cristina Valenzuela
USA
Najlepšie seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Helluva Boss (2019) (seriál)
Steven Universe (2013) (seriál)
Eric Lopez
Kuba
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Star Wars Rebeli (2014) (seriál)
Christian Lanz
Mexiko
Najlepšie seriály:
American Dad! (2005) (seriál)
Želvy Ninja (2012) (seriál)
Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. (2010) (seriál)
Yuri Lowenthal
USA
Najlepšie seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Arcane: League of Legends (2021) (seriál)
Camp Camp (2016) (seriál)
Laura Patalano
Mexiko
Najlepšie seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Undone (2019) (seriál)
For All Mankind (2019) (seriál)
Jason Hightower
Najlepšie seriály:
Pan Nakládačka (2013) (seriál)
Kosmokid (2021) (seriál)
Mamánek Šerif (2019) (seriál)
Cristina Milizia
USA
Najlepšie seriály:
Cuphead na scénu! (2022) (seriál)
Rodinka Hlučných (2016) (seriál)
Star Trek: Short Treks (2018) (seriál)
Frankie Quinones
Najlepšie seriály:
Čo robíme v temnotách (2019) (seriál)
The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) (seriál)
Corporate (2018) (seriál)
Daran Norris
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Danny Trejo
USA
Najlepšie seriály:
Perníkový tatko (2008) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Montse Hernandez
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Graig od potoka (2018) (seriál)
Poslední děti na Zemi (2019) (seriál)
Rafael Sigler
Najlepšie seriály:
Gentefied (2020) (seriál)
Tom Kenny
USA
Najlepšie seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Xolo Maridueña
USA
Najlepšie seriály:
Mestečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Cobra Kai (2018) (seriál)
Famílie (2010) (seriál)
Francisco Ramos
Najlepšie seriály:
Hriešnici (2011) (seriál)
Gentefied (2020) (seriál)
Angie Tribeca (2016) (seriál)