„Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, o všetko sa na takom rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer aj zvedie. Sľučka okolo záletníka sa začína sťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká... (Bontonfilm SK)

Helo

To jsem se tak čirou náhodou zase jednou dostal k televizi a zrovna běželo tohle. Říkal jsem si, že v mém tehdejším lehce orumo-pivovaném stavu to snad i zvládnu. Jen kdybych věděl, jak šeredně jsem se mýlil, neboť jsem dostal jeden z nejhorších filmů za ani nevím jak dlouho. Přitom samotná myšlenka se zdá celkem okej. Nic světobornýho, ale pro přiblblou komedii v mých představách docela použitelnýho. To by to ale musel točit někdo, kdo z těch potenciálně možná i vtipných scének dokáže tu srandu vytěžit. Leč nestalo se. Vtipný vtipy jsou tu všehovšudy možná dva a zbytek je totálně zabitej debilním zahráním, hudbou, střihem a nulovým vypointováním. Nevtipový dialogy zase strašně smrdí papírem a nepůsobí vůbec přirozeně a i v nich dost často nesedí střih. Ne, je to fakt bída a ta jedna hvězdička je jen za Gondíkovou a Kajnarovou, díky kterejm se na to dalo aspoň trochu koukat, a za jednu bezstřihovou scénu, kterou jsem u tohohle filmu opravdu nečekal. ()

mira007

Úsměvná komedie kde se asi třikrát člověk opravdu zasměje, ale je to furt na téma nevěra a stokrát o tom samém. Langmajer si hraje to svoje. Gondíková celkem v pohodě, ostatní asi očekávané herecké výkony. Jenže to bylo tak nudné, očekávatelné a předvídatelné, že bych to viděl spíš jako televizní film, než něco do kina. ()

Yardie

Byli jsme po výletě, nechtěli jsme zapínat nějaký film, tak jsme si říkali, že se podíváme na toto, zrovna to běželo v TV, něco na odlehčení. Nic moc jsme od toho nečekali. No a nečekali jsme správně. Zapadlo to do klasické škatulky českých „komedií“, kdy se člověk zasměje tak 2-3x, možná občas ještě pousměje, zbytek prostě vidí a rychle zapomene, protože tam není nic, co by mu utkvělo v hlavě. Docela dobře se tady dívalo na Langmajera, kterému přicházím, na jeho stará kolena, na chuť. Ale film jako takový, slabota. A konec jsem vyloženě nepobral. Howgh! ()

Aljak

Podľa hodnotení som čakal, že to bude naozaj zlé a trápne. Ale napokon to podľa mňa bolo celkom pozerateľné - najmä prvá polovica filmu. Základ vcelku sľubný, aj zápletka rozbehnutá na výbornú, ale potom to išlo akosi dole vodou (cca od tých Kanárov). Ale napriek tomu relatívne počas celého filmu to zachraňovali dosť obstojné hlášky, scénky a vnútorné monológy postáv, ktoré sa žiaľ postupom času akosi vytratili a trápnych situácií naopak pribúdalo. Ale aj tak, bolo to fajn - hoci je škoda, že ten počiatočný potenciál nejako napokon zhasol. Ale tak, tie 3* si to zaslúži (najmä za prvú polku). ()

• Volf (Jiří Langmajer), balící letušku Hedviku (Zuzana Kajnarová), s ní pluje na loďce, ovšem jen ve velkém celku. Při detailním záběru na veslujícího Volfa je vidět, že se Volf nepohybuje, ale stojí na místě. Totéž platí pro Hedviku. (pjotri)
  • Komedie Sezn@mka se částečně točila na Kanárských ostrovech. (ČSFD)