Paul se probudí vedle Becky, tanečnice z párty, a musí rychle vymyslet nějakou lež, aby "ochránil" svou budoucí nevěstu Karen. Ale když se objeví Beckyino spodní prádlo pod pohovkou a pár usvědčujících fotografií, zdá se, že je všechno ztraceno ... a ke všemu se zjistí, že Becky je Karenina sestřenice, ocitne se mladík před těžkou volbou. Dokáže se rozhodnout správně? (oficiálny text distribútora)

cross

Tohle je přesně ten typ filmu, který ač vás vůbec ničím nepřekvapí, stejně ho musíte mít rádi. Romantické škádlení milostných okamžiků doplněné vydařenými vtípky a scénkami je přesně to, co dokáže hřejivě uspokojit dušičku a zároveň vyloudit blahodárný úsměv na rtech. Co na tom, že drtivou většinu scének každý jen trochu otrlejší divák musí do puntíku předpokládat a že občas scénárista upustí uzdu své fantazie víc než by bylo zdrávo... Já se bavil skvěle a o to jde především. ()

DaViD´82

Komedie se slušným tempem, ale s chybkou, že není ani trošku vtipná a dost okatě a trapně krade vtipy jiným snímkům (viz popis podezřelého aneb Johny English). Tak hloupý scénář se i v žánru kde se ledascos dá odpustit nevidí. Celkový trapný dojem mírně zlepšuje místy Jason Lee a vždy, když se objeví Julia Stiles. A to je vše nic jiného tento snímek nenabízí. ()

lucijelucije

Taková odpočinková blbinka. Příběh, tam vlastně ani není, vyvrcholení kýčovité a laciné. Přesto mi tento film zase nepřipadal nějak hrozný. Nudný pro mě nebyl, místy jsem se zasmála, a někdy člověk musí upustit od těch všech intelektuálních snímků, u kterých musíte nepřetržitě přemýšlet. Ulítlá, možná mírně podprůměrná, ale mě prostě ničím nepopudila.4/10 ()

sluzevsky

Jasona mám rád, ale tady není pro děj co obdivovat. Paula čeká svatba, před kterou u něj jeho nastávající nalézá kalhotky zkrášlené hnědou čárkou, pro kterou se jeho výmluva, že se jedná o dárek, nedá uplatnit. Třešničkou na dortu, jež v tomto případě symbolizuje nadcházející problém, je fakt, že hnědou čárku na spodním prádle zanechala nevěstina sestřenice, což se musí za každou cenu ututlat, a cestou ke lži je k vidění spousta pseudo vtipných, často klišoidních a někdy velmi trapných okamžiků. ()

venison

Sic ve vedlejší roli Julia Stiles, přesto mě na tuhle potrhlou podprůměrnou komedii zlákala ;-) A jako vždy byla perfektní.. Bohužel jenom ona.. Scénář neurazí, nenadchne a bohužel ani moc nepobaví.. Klasická zápletka se svatbou a těmi (ne)pravými, která samozřejmě (jak jinak) končí nepolámanými srdci a hepáčem.. Přesně ten typ filmů nad kterým nemusí divák moc přemejšlet - stačí, když sleduje hýbající obrázky ;-) ()