Legendárny herec Jean-Paul Belmondo sa v celovečernom dokumente so svojím synom vracia na miesta, kde vznikali jeho najslávnejšie filmy - do Ria de Janeiro, Ríma, či na francúzsku Riviéru. Paul Belmondo spovedá nielen svojho otca, ale aj ďalšie herecké hviezdy, ktoré účinkovali po jeho boku a jeho osobných priateľov, ktorí odhaľujú tajomstvá z jeho života. (STV)

JohnMiller

Fíha......... Tv Hnoj dalo konečne raz niečo pozerateľné, to je až neuveriteľné. Jean-Paul Belmondo patrí k hereckým špičkám od ktorých som nevidel prakticky nič, hoci mi bolo odporúčané neraz. Dokument bol celkom svižný, dal mi inšpiráciu, hoci sa ako inak trocha preháňalo, mal som z neho dobrý pocit .Po tomto dokumente si určite nejakú snímku pustím. ()

Tosim

Jeden z těch českých distribučních názvů je dost matoucí, protože Belmondo o sobě paradoxně řekne ze všech nejméně...ale také to působí jako skromnost hvězdy jeho kalibru. ;-) Dostačující, bilanční dokument, dělaný s láskou k lidem i řemeslu, který vás, tedy pokud nejste největším znalcem Belmonda na světě, plně uspokojí. Všechny superlativy o Jean-Paulovi jsou totiž pravda! 90%. ()

LadyPupu

Síla dokumentu tkví v osobnosti Belmonda samotného, v jeho charisma a umění podmanit si kohokoliv. Osobně považuji za zbytečné se tady víc rozepisovat. Potlesk po projekci mluvil za vše. Krásný zážitek. Ze všech osobností, které se ve filmu objevily, to asi nejlépe vystihl Claude Lelouche, který na Bebelovu adresu řekl: "Čas od času se u filmu objeví lidé, kteří změní světovou kinematografii." ()

Tina00

Neměla jsem vůbec žádnou potřebu psát komentář, myslím si že 5* je zcela jednoznačné, ovšem ve chvíli kdy si naprosto libuji ve 100% hodnocení, které najednou klesne díky 1* mi přijde ze svět přestává byt v pořádku.. Belmondo jak říkají jeho nejbližší, je nejmilejší a nejsympatictejsi herec Francie, měli bychom spíše říct herec-kaskader, jelikož si většinu nebezpečných scén odtocil sám, skákal po střechách, běžel po vlaku a stal přímo na letadle, visel na provaze, který se pod nim utrhl a točil i se zlomenou nohou. Do toho se nikdy nenechal řídit žádným režisérem, přijímal od nich jen připomínky, jelikož to byli jeho přátele. Ti nejlepší z nejlepších se ve Francii stále schází a tvoří krasnou partu.. Hossein, Gabin, Becker, Rochefort, Delon.. A nikdo z nich by mu nikdy nedal 1*. Ano je smutné, ze uz je starý a ze uz nebude další Zvíře a muž z Acapulca, ale stále ma svůj šarm a něco na něm proste je! Vive Bébel! P.S. Pro možnost hodnocení na csfd bych doporučila nějaký IQ test, tohle vázne není možné! ()

aniiicka

Chtěla jsem napsat něco oslavného, ale dojal mě zde již skvělý a výstižný komentář Enšpígla. Belmondo je prostě můj celoživotní oblíbenec,..frajer, sympaťák, rošťák....dle filmů, dle knih, co jsem o něm četla...prostě ultimátní hero. Naprosto objektivně :) A potěší mě každý dokument, rozhovor a tak dále. :) Paul byl fajn průvodce, docela se vzhledově potatil. Líbila se mi taky hudba...přítomnost mnoha kolegů, rodiny a lásek pak dokazuje, že si ho moc lidí váží. Belmondo je prostě jedinečný a neopakovatelný. ()

Startuje letní přehlídka BEST FILM FEST

Startuje letní přehlídka BEST FILM FEST

14.07.2016

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 14. do 20. července tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první… (viac)