Tajný agent uzavrie zmluvu s počítačovým hackerom, ktorý prelomí bezpečnostné kódy k jadrovým zbraniam. Skôr ako sa však dohoda splní, do situácie sa zapletie skupina teroristov. Agent je zabitý, kolegovia už nájdu len jeho telo. Nutne však potrebujú fakty, ktoré poznal len on. Nová technológia umožní preniesť časť vedomia do iného mozgu, ktorý ale musí mať akési „prázdne miesto na zápis nových hodnôt". Túto podmienku spĺňa len jeden prísne strážený agresívny väzeň. Po operácii sa mu v mozgu miešajú jeho vlastné spomienky so spomienkami mŕtveho agenta. To čo sa stane potom a ako sa väzeň zachová nedokáže predpokladať nikto... (TV Markíza)

Gary

Znuděný Harvey Dent implantuje mysl Green Lanterna do hlavy Supermanova otce, který pak nezastavitelně běhá za zneškodněním odpalovacích raket, zamiluje se do Wonder Woman a za zadkem jim furt křičí Jim Gordon. Kevin Costner to pojal jako vraždícího Kentána z Montarži a Gal Gadot nakonec vlastně vůbec nevadí, že bude žít s masovým vrahem. Hlavně když má v hlavě kousek Ryana Reynoldse! ()

Yoshitsune

Byť ze začátku se to tváří jako další Bournův Down, tak to tak neni, jo ze začátku je to samá sledovačka, krycí jména typu Holďan nosil Holandské polobotky a jestli mají v obchodě hnědou tašku, no a neměli ji !! Ale po nějakých dvaceti minutách se to změní a nastupuje Costner, byť mně Reynolds potěšil, tak Costnerovi tahle role sedla a přesně takhle měl hrát ve filmu Tři dny na zabití. A jakou že roli tady Costner hraje ? Takže asi takhle, poté co se na něho vrhli čtyři agenti a spoutali ho, tak jedno z nich poslal k zemi, takže totální, ultimátní drsňák na třetí. A pokuď očekáváte akci od začátku až do konce, tak se jí nedočkáte, akce je zde docela i dost, ale je rychlá takže než se nadějete tak je po ní. Je to zvláštní, ale tenhle rychlý a dost drsný akční styl, mi kupodivu sedl. Jediný co je škoda, že Adkins (akční bůh) je zde v podstatě nevyužit a je zde navíc. Jo a Tommy Lee Jones, má zde konečně pořádnou roli, ona totiž role záporáka, mu prostě nesedne, nemůže sednout člověkovi který má tak vřelý obličej. Soundtrack je kupodivu velice, velice slušný, tak jako zbytek filmu. No mohlo to být trochu delší a chybí nějaká ta bitka, ale i tak ty čtyři padnou. ()

Shakers

Nemôžem povedať, že by som čakal viac, pretože som neočakával nič, ale podla toho koľko tam je známych xsichtov si myslím, že by to mohlo byť aj lepšie. Nebolo to zlé a celkom ma to aj bavilo, ale ten príbeh aj keď bol síce zaujímavý, ale podaný bol bez nejakej výraznejšej príchute. Akcie slabá a príbeh to celé nepotiahne, takže jediné a najväčšie plus sú tu len herci s Costnerom na čele, ktorý celý tento nie-akčný film, drží nad vodou. 70% - 3* ()

ConanVJ

Pro mě hodně povedené akční drama, skvěle obsazené a i celkem napínavé. Ve vedlejších rolích mě potěšila jak Gal, tak i Adkins. Costner zahrál psychopata opravdu uvěřitelně. Film nemá žádné strhující tempo, ale pěkný příběh nenudí. Akce zde moc není, ale když přijde je brutální a krvavá. Mě se film líbil hodně. Za mě 85%:) ()

SaNcHeZ_cz

Jasně, je to hloupé, naivní, přímočaré a strašně laciné. Zároveň to v podstatě ale na akční videobéčko jak vystřižené z půlky devadesátek má tak neskutečně našlapané obsazení, že to vynahrazuje hodně slabý scénář. Jistě, jsou věci, které filmu neprojdou ani tak, i přesto je Criminal neškodným akčním videobéčkem s trochu sci-fi zápletkou, které neurazí a pokud máte náladu na porci devadesátkové lacinosti, možná vám i tahle necelá hodina a třičtvrtě přijde k duhu. ()