Krvavý obchod

• Česko Krvavý obchod (viac)

Deacon Lyle (Jean-Claude Van Damme) prichádza na Filipíny, aby zachránil život svojej neteri, ktorá potrebuje novú obličku. O tú svoju však príde hneď v prvú noc, keď mu ju v spánku vyoperujú. Teraz si ju musí vybojovať späť, aby zachránil bratovu dcéru, ktorá čaká na transplantáciu. Deacon na Filipínach požiada o pomoc brata Georgea (John Ralston) aj starého priateľa Kunga (Aki Aleong), ktorý sa v oblasti vyzná a má dobré kontakty. Čoskoro zistí, že jeho oblička sa už nachádza v tele niekoho iného. Brat George s ním veľmi dobre nevychádza, no svoju dcéru miluje, a preto sa nebráni spolupráci. Obaja bratia napokon spoja svoje sily a spolu s priateľmi Kungom a Anou (Charlotte Petersová) pátrajú po mužovi, ktorý spôsobil všetky ich problémy. (TV JOJ)

Yoshitsune

Tak rozhodně tenhle film nemá na Skin Trade který má víc soubojů, víc přestřelek, víc herců a méně minut. Navíc ve Skin Trade hraje OBROVSKEJ Dolph Lundgren a ten je prostě OBROVSKEJ. Tenhle film nemá ani na Absolution, ve kterém zase pro změnu hraje širokej Steven Seagal a chudák Van Damme, je zase uprostřed. Ale být to klidně o něco delší, změnit ke konci bratrovo chování, pač ten se choval jako naprostý kretén, tak tam tu pátou hvězdu klidně mlasknu. Hodnocení upraveno dne 7.6. 2015 . Pátou hvězdu dávám, pač zdejší odborníci na akční filmy, tenhle film schazují a nezdá se mi to fér, vzhledem k tomu že sou i horší filmy které letos vyšli . ()

Wacoslav1

Děvku ani biblí neuhodíš! Ale pan JCVD jo, ten se s tím nesere. Nachází se totiž v nezáviděníhodné situaci. Jednoho dne ráno, v hlavě nasráno se Žán vzbudí po prohýřené noci a zjistí, že mezi tím co procházel totálním detoxem ho někdo vykuchal. To si zasluhuje odplatu! Ničím extra nezajímavý, ale na druhou stranu celkem koukatelný béčko co mě nijak nepohoršilo. Na pana režiséra rutinéra Barnabáše je to ucházející počin. Jenom by ho možná neškodilo trochu zkrátit, protože víc než půlku filmu hlavní hrdina zjišťuje kdo mu to udělal a klade si otázku : proč právě já? Máme tu pak dokonce i nějaký to šokantní odhalení a nakonec se dokonce Žán (SPOILER!!!!!) obětuje pro vyšší dobro. Jak dojemné... Akce celkem ušla a je i poměrně přehledná jo a Shahlavi ve své poslední roli je kupodivu opět záporák a se světem filmu se rozloučí fightem z JCVD.55% ()

Lefty86

Tak Van Damme už je přeci jen o něco starší, takže bratři už se zmrzačili samy, manželky už zabili no, a tak mu ukradnou ledvinu. Seagalovi kradou nájemníky tak Jeanovi ukradnou ledvinu, Po které celý film pátrá, nějaké pooperační bolesti s tím na něj nechoďte, šňupne si brufen a může předvádět akrobacie jaký svět neviděl a vytřískat půlku Manily. Ano toto s etam opravdu děje, ale když to člověk všechno pomine je to celkem koukatelný film, bitky jsou dobře natočený. 50% ()

AlistairMir

To máte tak - Zastanete se pěkné holky, pozvete jí na drink a pak na to skočíte. Druhý den ráno se probudíte ve vaně s ledem a zjistíte, že Vám chybí ledvina, kterou jste navíc slíbil darovat bratrově umírající dceři. No nenaštvalo by Vás to? Van Dammeovi to celkem zkazilo den a to mělo za důsledek dvě věci 1) tenhle sex stál až moc 2) obchodníci s orgány si vybrali opravdu ale opravdu špatného "dárce". Za mě jedna z těch vydařenějších Van Dammeovek z poslední doby. Pěkné fighty, sympatické postavy a JCVD je zde ukázkovej bad ass, kterej Vás buď ztříská rukama a nohama a nebo taky třeba takovou biblí a to pak doslova vidíte všechny svatý. Na nedělní večer jsem zvolil více než dobře a JCVD dokazuje, že na to stále ještě má a jestli za sebe někdy nechá zaskočit dubléra? Koho to štve :-) ()

otík

Van Damme nezadržitelně stárne (stejně jako my všichni tady na čsfd:-)), ale sem tam natočí ještě ucházející akční film céčkové řady, na který se jeho fanoušci zvládnou podívat. Ano - je to debilita na entou, námět s vyříznutou ledvinou je neskutečně uvalený a fakt blbý (to mohl vymyslet jen vyšinutý scénárista čekající na transplantaci mozku), přesto se to však místy dá a trošku té atmosféry to taky má. Bohužel film obsahuje obrovské množství hluchých a nudných míst a hlavně zase neskutečně unaveného Van Dammovského hrdinu, který s čerstvě vyřezanou ledvinou, díře v zádech jak od Rambova nože a hektolitrech ztracené krve vymlátí z každého duši, střílí přesněji jak Arnie v Komandu a pobíhaje přeskakuje zábradlí jak za mladých let Dvojitého zásahu. A když už to nejde jinak, vezme do ruky Bibli a s její pomocí se podívá na očička a zoubky zoufalých padouchů. To je mimochodem jediný originální a dobrý nápad, který je ale bohužel stejně jako všechny akční scény natočen zcela nepřehledně a trhaně. Ale nechme kritiky. Konečně od návštěvy u pana Sylvestra Van Damme ukázal hrdinu, který pořád slušně vypadá, je ochoten pro dobro své rodiny dělat provazy a trošku i ty slavné otočky (ale opravdu jen malinko), a i když občas vypadá neskonale unaveně, pořád je vidět, že kdyby dostal slušný scénář a dobrého režiséra, mohl by vzniknout odlehčený akční snímek typu Kontrabant nebo Double team. Je to jen zbožné přání Van Dammova fanouška nebo se toho ještě dočkáme? PS: v dabingu mluví Jeana jeho dvorní dabér Jiří Pomeje, takže dabing doporučuju - a žádný hlásek konipásek tam naštěstí na rozdíl od nových komiksovek NENÍ. ()

• V čase 00:36:25, keď Deacon (Jean-Claude Van Damme) po bitke nastupuje do malej dodávky k svojmu bratovi, je pri naštartovaní auta možné vidieť v čiernom okne kameru, mikrofón a člena štábu. (Hudakfilms)