Tajný život maznáčikov

• Česko Tajný život mazlíčků (viac)

Čo asi robia vaši štvornohí miláčikovia, keď nie ste doma? Odpoveď na otázku, ktorá trápi snáď každého psíčkara a milovníka mačiek, nájdete v animovanej komediálnej lahôdke Tajný život maznáčikov. Max a Katie sú spriaznené duše, najlepší kamaráti na svete. Čo na tom, že Max je pes a Katie človek? Keby sa Katie každý deň na dlhé hodiny nestrácala a nenechávala Maxa v ich byte samého, bol by Max najspokojnejší pes na svete. Toto platilo však len do chvíle, kým Katie nepriviedla domov z útulku chlpaté psie monštrum menom Baron a nerozhodla sa, že odteraz budú žiť šťastne v trojici. Medzi Maxom a Baronom to bola nenávisť na prvý pohľad. Od prvej chvíle usilovne vymýšľajú, ako jeden druhému čo najviac znepríjemniť život, a to ich privádza do stále komplikovanejších situácií, aby nakoniec skončili stratení, opustení a obkľúčení skupinou zvieracích bezdomovcov, ktorí ovládajú mestské podzemie pod vedením šialeného králika. Našťastie má Max doma početnú svorku priateľov, ktorí sa rozhodnú, že Maxa v nešťastí neopustia a vydajú sa zo svojich pohodlných pelechov na mimoriadne dobrodružnú výpravu, ktorej cieľom je Maxa nájsť a oslobodiť. Záchrannú akciu musia navyše dokončiť v šibeničnom termíne, skôr ako sa vrátia domov ich majitelia. (CinemArt SK)

dO_od

// Prvních pět minut je božích, protože přesně tak dlouho trvá, než se podobný námět komediálně vytěží. Jakmile nastoupí na řadu zápletka, celé to bohužel velmi rychle zevšední a dnes už něco takového dokáže fakt zabavit asi jen ty nejmenší. Škoda, o to větší, pokud máte doma taky nějakého toho mazlíčka. Čas strávený hraní si s ním by totiž rozhodně byl o moc lepší. 5/10 ()

Khalesi

Nepoviem, že sa na to nepozeralo pekne, ale to je tak asi najvačší bonus. Predovšekým pre detské publikum ovšem už nie s dorazom na nejakú hlbšiu myšlienku. Zvieratká proste tu sú pre ľudí a ich potreby. Nevadí ani, ak budú zavreté celý deň doma, pretože ktovie aké dobrodružstvá tam zažívajú.... Klasické namotávanie detského diváka na civilizačné nezmysly. Pokiaľ budú mať filmy pre deti takúto chabú úroveň, nedá sa očakávať, že sa prístup ľudí k zvieratám a prírode zlepší ani do budúcna. ()

dejww

Animák na který jsem byl opravdu zvědavý. Z traileru vypadl film vtipně a očekával jsem přejemnou dětskou komedii. Bohužel většina vtipných momentů (ne-li všechny) byly právě v tom traileru! Ještě k tomu byly použity hned na začátku filmu. Zbytek děje byl takový nijaký, nikam pořádně nesměřoval a nudil. Snad jediné za co bych tvůrce opradu pochválil je právě promo kampaň před filmem. Protože to marketingově opravdu zvládly. Film jako takový však za moc nestojí. ()

Ainy

Já jsem se náhodou velice dobře bavila! Netvrdím, že to byla jedna velká šou od začátku do konce, hluchá místa jsem našla i tam, ale jinak legrace a smích! Opravdu krásná animace s některými skutečně velkolepými záběry, kdy jsem si říkala, že není špatné si sednout na okenní parapet stejně jako Kate, a kochat se pohledem na Nový Jork, místo čučení na bednu. Na druhou stranu já mám výhled na hory a to bych asi neměnila. Nakopla bych ale ty, kteří nechodí do kina včas a zavazí, když se snaží dostat ke svému místu. ()

Lucasion

Čistý animákový průměr. Film mě bavil, místy jsem se i zasmál, animace je moc pěkná a příběh není úplně hloupý. Jsem rád, že i dneska vznikají kvalitní animované filmy. Na druhou stranu, to ničím jinak nevybočuje z řady. Příběh mi trošku připomněl srdcovku v podobě Toy Story, a to už nějaký pátek bude, co tohle šlo do kin. Z dabérů jsem si taky nějakého známého nevybral. Celkově mě film bavil, ale myslím, že za týden si už moc nevzpomenu o čem, že to vlastně bylo. Zatímco Zootopia (2016) bavila každým coulem a vzpomínám na ní rád dodnes, myslím, že ve výsledku po tomhle po čase neštěkne ani pes. (50 %) ()

• Na začátku filmu hraje „Welcome To New York“ od Taylor Swift a na konci, když se páníčkové vracejí domů, hraje „Lovely Day“ od Bill Withers. (SONY_)
  • Scéna, kde se Pops snaží flirtovat s Chloe, která mu říká: „Ale já jsem kočka“, načež on odpoví: „Nikdo není dokonalý“, je narážkou na film Někdo to rád horké (1959). (Candice)

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest

14.12.2016

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 15. do 21. prosince tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé… (viac)

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Asi vám neuniklo, že se velké hollywoodské projekty točí kolem slavných značek. Jen málokdy se rozjíždí zbrusu nová série, takže potěší, když si něco najde diváckou podporu. Co zcela originálním… (viac)