Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

Boss321

Když jsem si přečetl režie Woody Allen a žánr muzikál, tak jsem se trochu zhrozil, protože jsem si to nedovedl moc dobře představit. Po shlédnutí, ale říkám, že Woody to zvládl skvěle. Moc se mi líbí jakým milým a upřímným způsobem je příběh vyprávěn. Hudba není to nejlepší co jsem v muzikálech slyšel, ale rozhodně neurazí. Určitě Woodyho film s největším počtem hvězd. Mě se nejvíce líbil Edward Norton (ten špatně zahrát ani neumí), ale pozadu nezůstali ani Drew Barrymore, Alan Alda, Julia Roberts či samotný Woody Allen. Příjemně strávená hodina a půl...... ()

Vitason

Bylo by to fajn, kdyby vám všichni říkali ,,Miluji tě." Ráno vyleze z domu a sousedka vás zdraví: ,,Dobré ráno. Miluji tě." To vás trochu rozhodí a tak dorazíte na autobus pozdě, ale řidič počká s větou: ,,Já tě miluju. Jen si nastup." A konečně dorazíte do školy: ,,Á můj milovaný student, dejte mi index ať vám můžu dát zápočet." Jo bylo by to krásné, ale zrovna o tom muzikál Woody Allena není. Jo čtete dobře: Muzikál Woodyho Allena, který je plný humoru svérázného tvůrce. Jenže problém je v tom, že Allen nevytvořil pro tento film silnější příběh a tak se zde nacházejí jen jeho fragmenty, které působí jen jako slet milostných scének odehrávajících se v jedné rodině. Normálně by to bylo tak na 3*, ale já se opravdu dobře bavil. Navíc je tu mladý Edward Norton, roztomilá Drew Berrymore, drsný Tim Roth a hlavně Alan Alda. Takže ve finále za je to 4* ()

rikitiki

Až legračně hvězdně obsazená pocta klasickým hollywoodským muzikálům trpí banálním dějem roztříštěným do epizod, které většinou nemají pointu. Allen utlumil svůj vtip a ironii, což je škoda, protože propojení jeho vidění světa a opulentního filmového pozlátka by mohlo fungovat velmi dobře (jak je vidět například ve scéně tancujícího personálu nemocnice a zejména při duchařském tanci zesnulého dědečka - ten sám o sobě by byl na 5 hvězdiček). Možná ho přece jen vlastní zadání, snad obdiv nebo znalost klasických snímků, spoutaly a utlumily jeho obvyklé neuroticko - ironické nápady. I tak se ale ve filmu objevují brilantní scény - sebevražedný monolog kvůli ztracené lásce ("Pojedu do Paříže a skočím z Eiffelovky. Jaký je tam časový posun?") nebo vznášející se milostná scéna s G. Hawn. /7. 11. 12./ ()

Radiq

Jeden z nejlepších Woody Allenů, i navzdory tomu, že je to muzikál. Ale právě ty muzikálové vložky mě tam zaujaly skoro nejvíc. Jak se v každém prostředí všichni hned připojili a využívali i různé předměty a sami sebe. Nejdřív jsem měl trochu zmatek v postavách, ale to se časem vyřešilo. Ani Julia Roberts mi tam nevadila, přestože to ve většině filmů dělá. A Tim Roth mě tam zas překvapil a potěšil. A je tam fakt hrozně moc známejch herců. ()

dr.horrible

Z Allenových filmov jeden z tých z najväčšou koncentráciou slávnych hercov. Poteší hlavne rozkošná (vtedy 21-ročná) Drew Barrymore a výborný Tim Roth. Muzikál Woodymu až tak nesadol, ale má to pár skvelých miest. Najviac sa mi páčilo, ako “nevtieravo” dokáže Allen ľuďom vnucovať svoje politické názory. Republikáni sú mozgová príhoda americkej spoločnosti. :) ()

• Woody Allen neřekl nikomu z herců, že se jedná o muzikál, dokud nepodepsali smlouvu. (D3VIL)