Chlapec od vedľa

• Česko Kluk od vedle (viac)

Stredoškolská učiteľka Claire Petersonová (Jennifer Lopezová) nedávno opustila svojho neverného manžela. Keď sa do susedného domu nasťahuje atraktívny a charizmatický devätnásťročný Noah Sandborn (Ryan Guzman), Claire v slabej chvíľke podľahne jeho čaru a prežije s ním noc plnú vášne. Vo chvíli, kedy sa Claire pokúsi vzťah ukončiť, sa však Noahovo flirtovanie zmení na nebezpečnú a násilnú posadnutosť. A Claire musí urobiť všetko, aby seba aj svojich blízkych ochránila pred pohromou. (TV JOJ)

luka4615

Rutinně natočená záležitost s několika atmosferickými momenty a krásnou Jennifer Lopez. Pokud tedy zrovna nemáte na co koukat, The Boy Next Door je v rámci možnosti nenáročnou volbou, která určitě neurazí. „Sorry, buddy... but sometimes, even heroes have to make tough choices!“ ()

Morholt

Učitelka-MILFka si ulítne se studentem, ale zatím co ona to jako úlet opravdu bere, on to tak nevidí a začne se z něj klubat psychopat. Nezajímavý podprůměrný thriller, který takřka do puntíku dodržuje zavedená schémata a ani minimálně se nesnaží překvapit. Za pozornost stojí jen Jennfer Lopez, která je pořád neskutečnou kostí. Ale to samo o sobě prostě nestačí. 25% ()

castor

S nadsázkou se dá říct, že víc napětí nabízí zpravodajství na kterékoliv televizní stanici. Rob Cohen je rutinér, který snesitelný film nenatočil dobrých deset let. Stealth, třetí Mumie nebo Vražedná hra byly prachmizerné kousky, na druhou stranu se od nich NĚCO čekalo. Od The Boy Next Door se při vší úctě nečekalo vůbec nic. A to mu ve výsledku možná pomáhá. Neškodný thriller s ohranou zápletkou, nudným dějem a nezáživnými postavami, které jsou divákovi naprosto ukradené. Film působí docela televizně, negraduje, chybí mu atmosféra. Na druhou stranu těch devadesát minut solidně uběhne, na Jennifer Lopez se pořád slušně dívá a ostatní postavy nenasekají tolik logických lapsů, kolik by divák na začátku čekal. Průměrná jednohubka, které sluší dvě i klidně tři hvězdy. ()

honajz2

Hm, takže jak jsem se obával - další rutinní thriller plný klišé, s dementním scénářem a dementními postavami, vhodný tak na víkendové večery na Prima Love. Ty jsou ale aspoň televizní a tvořené jen pro tyhle účely, tohle v USA normálně běželo v kinech. Navíc to má skvělou kameru a občas to dokáže vytvořit i nějakou atmosféru, ale k čemu mi to je, když je tenhle film jen tisíckrát provařeným klišé, který svému námětu nedodává nic zajímavého, nic nového a už vůbec nic zapamatovatelného? Lepší 1* ()

runner85

Nie som velice spokojný z tým, že som bol tak trochu podvedený. Neviem ako si distribútor predstavuje mysteriózny film, ale ja takto teda nie. A ešte, že erotika? Ako nevravím, Jennifer by som tiež chytil za kozy rovnako ako hlavný kápo ale viac erotiky tam nečakajte. SPOILER a navyše to ako mu vrazila tu ihlu do oka bolo fest zábavné. Najlepší moment z celého filmu :) ()

• Scenáristka Barbara Curry uviedla, že v pôvodnom návrhu scenára bola premisou matka, ktorá sa snaží vytrhnúť svojho 12-ročného syna z pazúrov zlého suseda, pričom bola šťastne vydatá. Nakoniec však pridala neveru, aby pridala postave na sympatiách. (Arsenal83)
  • Pri vysvetľovaní svojej postavy Lopez uviedla, že Claire sa cítila "bezcenná" po tom, čo ju manžel podviedol, a že: "Ľudia to dokážu pochopiť. Môžu pochopiť, že v takom momente urobia chybu." (Arsenal83)