Zatímco se prokurátorka Helen Weissová připravuje na soud, Nazovo spojenectví s Freddym se prohlubuje. (HBO Max)

TomX2

Začína to byť urýchlené, začínajú sa diať veci, začína sa vyvrcholenie. Diel priemerný, ale súd a súkromné vyšetrovanie to nahradzuje. Každopádne Nasir je zmrd, akosi strácam všetky sympatie k nemu. ()

Frajer42

Negerský řidič pohřebáku se mi hodně líbil. Dokonale vystihl ženy pouhým odkazem na Bibli, načež jsem musel seriál pozastavit a patřičně se dovzdělat. Dobře jsem udělal, protože následný zkrácený výklad byl k hovnu. Stále si stojím za tím, že nejlepší závěr, který se tvůrcům nabízí je ten, že vrahem je skutečně náš čmoud, už nám tvůrci představili dostatek indicií k tomu, aby na profil seděl. Jen je více než pravděpodobné, že čmoud byl pouhým nástrojem někoho jiného, kdo měl k vraždě té feťácké kurvy nějaký motiv. Nelze vyloučit, že ho k vraždě přiměla i ona feťácká kurva. Jsem rád, že mu ve vězení narostly koule a nestal se sexuální pomůckou prasáckého souseda negra. Stále více mě v seriálu sere ta nechutně odporná píča s nejotravnějším hlasem v celé galaxii. Mám vždycky co dělat, abych si znechucením nevytrhal všechny vlasy na hlavě a chlupy v rozkroku. Jsem docela zvědavý, co si pro nás v závěru tvůrci připraví. Kdyby byl zosnovatelem vraždy nevlastní otec, dědic trůnu a volnočasový gerontofil, tak by se mi to zdálo příliš průhledné, protože tam samozřejmě padá podezření nejdřív a tady jsme v seriálu, takže čekám něco víc. [78 %] ()

Anderton

Osobne sa mi táto epizóda asi najviac tiahla, každopádne tu máme jedného nového podozrivého a jedného staronového, takže to máme dokopy už troch podozrivých, kde máte dojem, že to určite spáchal každý z nich. Niečo sme sa dozvedeli aj o Nasirovej minulosti a príliš dobrého to o Američanoch nehovorí. No a začal proces, čiže to, na čo sme sa asi všetci najviac tešili. ()