Keď sa Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spoznali, boli ich vzájomné city naozaj veľmi silné. Ale o desať rokov neskôr a s dvoma deťmi na krku by ich láska potrebovala trochu nakopnúť. Aby obnovili vášeň v ich vzťahu, rozhodnú sa nakrútiť video, v ktorom počas neprerušovaného trojhodinového nakrúcania vyskúšajú všetky polohy z knihy o sexe. Prečo nie, zdá sa to byť skvelý nápad. Až do momentu, keď zistia, že ich najsúkromnejšia nahrávka už akosi nie je súkromná. V stávke je ich povesť a veľmi dobre si uvedomujú, že stačí jedno kliknutie a budú obnažení pred celým svetom- a to doslova! (TV Markíza)

javak810i

Jako nemravná reklama na Apple produkty a YouPorn funguje Sex Tape celkem dobře, ale jako filmová komedie už moc ne. Stupidní scénář by se dal přežít, kdyby se alespoň bylo čemu smát. Bohužel většina vtipů je trapnějších než sáňky v létě a ty ostatní jsou sušší než povislá kůže Cameron Diaz. Jako asi chápu, oč autorům toho snímku šlo, ale překvapuje mě, že si řekli "tohle je dobrý nápad, takhle to uděláme". Body ode mě ale mají za nápad s iCloudem, který v kontextu nedávných Fappeningů nabírá nový rozměr :D. 2* ()

salalala

Sotva průměrná komedie bohužel zásadně doplácí na to, že nevtipně a neinvenčně omílá otřepané téma dokola a brzy nemá co nabídnout. Příběh je silně nevyrovnaný, protože v úvodu se snaží být jakousi vztahovou tragikomedií, aby posléze přešel v klasickou přisprostlou komedii, což se mu tak úplně nedaří a ke konci se opět vrátil k tragikomedii. Kasdan bohužel dělá, co může, jenže těm málo vtipným momentům, které tu jsou, chybí lepší načasování a hlavně nějaké (alespoň malé) překvapení. V průměrných vodách to jakž takž drží ústřední dvojka Jason Segel - Cameron Diaz, mezi kterou to částečně jiskří, i když je fakt, že zejména na Diaz je už věk vidět, ale sexy svým způsobem pořád je. Bod navíc i kvůli tomu, že se z ní tvůrce nepokouší dělat sexsymbol pro mladé. Jinak tu toho moc k chválení není - tempo je dost kolísavé, vtipů pomálu, ale naštěstí nejsou úplně trapné, jen zkrátka předvídatelné. Vysloveně potěší větší cameo Jacka Blacka, který uvadající děj dost oživí a ještě to vytáhne na průměr. Základem ale je, že divák nesmí moc přemýšlet, protože nesmyslů je tu hodně a zejména scéna se psem je opravdu dost nepovedená. S odřenýma ušima průměr. 50% ()

Havaj8

No už jsem se bál, jestli je se mnou něco špatně, normálně mam tyhle americký komedie rád, ale tohle bylo úplně nemastný. Sice se vyhnuli těm klišoidním scénářům, kdy dojde k rozvratu vztahu a pak na konci bude všechno OK, ale tohle upřímně ani nedokázalo bavit, po polovině už jsem se nudil a nemělo to co nabídnout. I přesto, že hlavní herci jsou jaký jsou, ani Cameron Diaz to nedokázala zachránit svojí super postavou... ()

kaylin

Klasická blbá americká komedie současné doby. Celkem zajímavý námět, z kterého by se dalo něco vykřesat, ale ono je to všechno děsně unylé, ležérní a bez snahy alespoň trochu překvapit, nebo dokonce šokovat. Pár záběrů na pozadí Cameron a na její prosvítající bradavky ujdou, ale co zbytek filmu? Klasická moralita, kde herci moc kecají. Jason Segel to nezachraňuje, jediný, kdo to trochu zachránil, byl Rob Corddry, který se omezuje na slovní humor, což mu sedí více. ()

Hees

Vynikajúca prvá pol hodinka filmu, ktorá ma nesmierne bavila a tá by bola za oveľa viac hviezd. Po prvej pol hodine prichádza totálny odpad a možno s prižmúrením všetkých očí na pančuchách (som muž pančuchy nenosím) jednohviezdičkové peklo. Keď som pozeral film začal som uvažovať či ten scenár a to čo sa vo filme dialo nenapísalo to malé dievčatko čo tam hralo. Potom mi bolo jasné, že nemohlo, nedalo by tam toľko trápností so psom a kokaín atď proste nápady, na ktorých sa dúfam nesmeje nikto. Bolo mi hneď jasné, že Jason Segel a 100 krát vyretušovaná Cameron Diaz nebudú spolu tvoriť pár čo by človek cítil, že sa k sebe hodia, cítil by medzi nimi nejakú chémiu. Nakoniec ten pár až tak nevadil ako tak "......" (domysli si svoju nadávku) napísaný film. Najhoršie vymyslená postava akú som za posledné roky videl je tá, ktorú hral Rob Lowe. ()

• Cameron Diaz (Annie) si svým výkonem vysloužila nominaci na filmovou anticenu Zlatá malina. (DJMaroko)
  • Telefónne číslo volajúceho je zobrazené ako 310-760-7511 namiesto zvyčajnej predvoľby 555. (Crybaby)