-OverLord-

Pamatuju mladý léta na základce někdy ve čtvrtý třídě, kdy jsme na to s partou tajně koukali a báli se, že nás načapou rodiče. Asi první komedie danýho tématu co jsem vůbec viděl. Až se pro mě za účasti mírný nostalgie stala kultovní. Je to tak debilní a nechutný až je to brutálně vtipný a padaj naprosto neskutečný hlášky. On už ten název mluví za vše. A i po těch X letech se u toho s lahváčem v ruce parádně pobavim. PS: Neříkam to často, ale ten českej dabing je boží. BTW: "Směju" se nad zdejšími komentáři. ()

sarume

Taky jsem na druhe straně toho pomyslného břehu:) Zjistila jsem si. že představitelé jsou již ve věku, kdy by mohli mít doma nějakého takového puberťáka a tak třeba zatoužili zcela zparodovat jejich životní styl . a to se jim opravdu povedlo:) Takže si myslím, že je to jen o nepochopení toho co chhtěli tvůrci říct. Mě asi hodně oslovila scéna s rudnutím:) To jsem málem umřela smíchy. ()

dobytek

Tenhle film asi rozdělí diváky na 2 skupiny. Jedna skupina ho bude nenávidět a druhá milovat. Já tenhle styl humoru mam prostě rád, i když teda to mačkání beďarů před zrcadlem bylo i na muj vkus celkem nechutná záležitost, ale jinak jsem se celou dobu skvěle bavil. Asi holt nejsem tak intelektuálně na výši jako většina ostatních uživatelů. K tomu si navíc připočítejte, že je ve filmu super muzika (pro těch několik místních "odborníků" jenom dodávám, že muzika v Klubu sráčů opravdu TECHNO NENI) a naprosto brutální hlášky. Vzhledem k tomu, že všichni tomu dávaj odpad jak stádo ovcí, tak já tomu musim dát 5 hvězdiček. Kdo se u toho opravdu ani trochu nesmál, ať hodí kamenem. Jinak se přidávám k několika názorům, že v případě Klubu sráčů je celkem jedno, jestli uvidíte verzi s českym dabingem nebo originál, protože dabing je docela podařenej. A jestli se vám Klub sráčů nelíbí, tak vypadněte, vaše xichty urážej mý zrcátko! ()

xxmartinxx odpad!

Seznam deseti nejhorších filmů, co jsem viděl, má nového člena, možná i předsedu. Odpudivější, trapnější a míň vtipný film bych hledal těžko. Vrchol nevkusu a trapnosti a víc negativních věcí mě nenapadá, ale jestli mě časem napadnou, rád se vrátím a přidám je. Proti tomuhle by se mohl ohradit i Zdeněk Troška. ()

Frajer42

Tento snímek budete milovat nebo nenávidět. Střední cesta zde neexistuje. Já ze sebe nebudu dělat kokota a rovnou konstatuji, že se řadím k milovníkům. Miluji humor, který hapruje na totální hraně snesitelnosti. Tento film na této hraně nehaproval, ten ji v samém počátku přeskočil a strhl směr do absolutního nevkusu a na nejnižší filmařské dno, které si člověk troufá představit. Spousty zdejších pseudointelektuálů to zřejmě nepřežijí a okamžitě si poběží vyleštit trubku někam k Občanu Kaneovi, nebo polechtat bobříka odvahy u tohohle zbytečného nesmyslu. Když už si myslíte, že nic více šokujícího nelze zahlédnout, tak vás film během okamžiku vyvede z omylu. Tenhle film je tak neuvěřitelně debilní, až je vlastně senzační. Trošku mě mrzí, že jsem film neviděl ve svém útlém věku. Jistě by mě velmi pozitivně poznamenal. Na tomhle snímečku se pozná, kdo má dobrý vkus. U scénky v moři jsem málem umřel smíchy. Zůstat pouze u jediného zhlédnutí se mi zdá trošku škoda, takže se možná k snímku vrátím, ačkoli tak činím z vlastní vůle velmi výjimečně. Hlavní dvojice jsou tak úžasní retardátoři, že nemají chybku. Vůbec celkově je to skvěle vymyšlené, všichni se perfektně doplňují a vše do sebe bezchybně zapadá. Tvůrcům moc děkuji, že mi o pár hodin, ba dokonce dnů, prodloužili život a pokusím se tento čas strávit sledováním podobných bláznivých komedií. Nemohu hodnotit jinak než maximálním hodnocením a všem odpadářům vzkázat něco vysoce vulgárního, co si netroufám publikovat. ()

• Ve filmu jdou Kevin (Harry Enfield) a Perry (Kathy Burke) do klubu Amnesia, ve skutečnosti byl však použit vchod do klubu El Divino. (juta)
  • Když poprvé vidíme Perryho, příliš nehýbe ústy. Je to proto, že Kathy Burke v den natáčení trpěla hroznými bolestmi zubů (a odešla brzy ráno k lékaři). (KGBelik)