Tajuplný ostrov

• USA Mysterious Island
všetky plagáty

Během americké občanské války Severu proti Jihu se pět severských válečných vězňů rozhodlo ukrást horkovzdušný balón a uprchnout v něm. Unášeni nocí se druhý den probudili na opuštěném ostrově, ale nebyli tam sami. Ostrov posetý vraky je domovem přeživších, kteří se ztratili v čase i prostoru, včetně dvou mladých žen z moderní doby, které zde uvízly během letu přes Bermudský trojúhelník. Tváří v tvář zlým pirátům, strašidelným stvořením a aktivní sopce, která se chystá vybouchnout, musí všichni najít cestu z ostrova, aby přežili. (cezero)

jprmusic odpad!

Docela by mě zajímalo, jestli pan režisér s panem scénáristou někdy četli Vernea. Bezpochyby ne, protože jinak by ta dvě hovada nemohla takhle zprasit film vycházející údajně z jeho knihy. Úmyslně píšu údajně, protože z knížky si vzali jenom útěk balónem, ostrov, kapitána Nema a Nautilus. Všechno ostatní je děsivá slátanina na úrovni slohové práce žáka základní (ve státech High School) školy. A to nemluvím o těch slámovejch panáčcích, kteří tam celý film nesmyslně pobíhají a vydávají zvuky. Opravdu děs - ten film, ne ty panáčci. ()

dragonian odpad!

Uff..akoze triky su poplatne nizkemu rozpoctu, ale to je ok...film ma medzery inde - v scenari..cernoch a kapitan su ok..maju uniformy ale procpak ma tu istu uniformu i konfederacny vojak je zahada, dalsia zahada je ked sa k partii prida kapitan nemo..cernoch ich zbada - a nezacuduje sa ze co je to za typka .... s bleskovou zbranou .. ()

Rodriguez

Snímek jsem si parádně užil a pobavil se. Rozhodně je tohle menší zlo, než ty rádoby snímky od Asyla plné digitriků za kačku. Dobrodružný snímek mapuje cestu vojáků unie a konfederace, dvou pipin z budoucnosti, lidožravých křováků, pirátů, obří chobotnice, nevybuchlé sopky, tajemného ostrova a v neposlední řadě samotného strůjce - kapitána Nema. Ano, tento blahorodý mišmaš se setkal s mojí ambicí a zvítězil v odpoledním vysílacím čase. 50% ()

Ydrosten

Mám doma celou sbírku Julkových knih, v krásném koženém přebalu. Pokaždé když se v televizi oběví podobná zhovadilost, dlouze se na tyto krásné knihy dívám a děkuju bohu za to že se tohohle prznění klasických příběhů autor nedožil. Totální úlet zfetovaných imbecilů, kteří očividně nikdy v životě nečetly ani knihu a ani neznají jméno Jules Verne ()

stub odpad!

Největším kladem filmu je, že už na první pohled nestál moc peněz. Vzhledem k tomu, že Tajuplný ostrov je má oblíbená verneovka, tak tohle fakt nedávám. Paskviloidní děj naznačili mnozí jiní, tak nebudu nosit dříví do lesa. Pikantní je, že v kontextu neuvěřitelného scénáristického cumlu bude pro většinu diváků asi poslední kapkou slátanosti vstup kpt. Nema na scénu. Paradoxně je to snad jediný motiv, který se skutečně vyskytuje i v předloze. Prvenství film patrně drží v pomyslné soutěži, jak rasové téma filmařsky ztvárnit co nejpřitroubleji. ()