Adoration

Drama, které režírovala Anne Fontaine, je o příběhu dvou žen. Dvěma nerozlučným kamarádkám z dětství se stane něco, co ani jedna z nich nečekala. Zamilují se navzájem do svých synů. Po mnoha letech se o všem dozvědí jejich nastávající snachy. Obě mají co vysvětlovat. (rreal13)

Silas

...and it just sort of happened. Přetahovaná idealistické poloviny s realistickou ve filmu o tom, že láska se všemi radostmi i strastmi vás může potkat v každém věku. Scénář občas zkouší, kam až může v sérii náhod zajít, a rozvíjí dějovou creepy ideu do nečekaných výšin. Střet postav, dosud žijících ve vlastním světě, s okolním prostředím, kde se řeší až příliš zatěžkávající problémy, vychází naprázdno, a tak dál plují na vlnách vlastní naivity do dalšího nárazu. (Za stále přitažlivé herečky a touhu to zažít jednou taky se 70 zaokrouhlí nahoru.) ()

Corpsegrinder

Námět z peří starej jako sám život, kupodivu se to celou dobu tváří celkem seriózně a nesklouzne to k absurdnosti. Těch pár časovejch skoků spíš škodí neboť pomalu budovanou první hodinku sráží a ty dvě mladý krávy na konci tam byly zbytečně. Ale je fajn že to skončilo tak jak to skončilo. Chtělo by to aby se film ptal na trochu větší otázky, neboť ta kontroverznost nebyla využitá tak jak mohla. ()

rockwoman

"Co jsme to udělaly? Překročily jsme hranici." ...Ženská zralost se nechává svádět mládím. Vše co je něčím jiné a kritizované se mě naopak líbí a přitahuje, takže já mám pro tyhle dvě přitažlivé maminy pochopení. A proč taky ne? Klidně tu budu za ujetou, ale mě to líbilo. Nejvíc jsem si vychutnala jiskření mezi Robin a Xavierem, jen škoda, že se tu tak šetřilo s emocema a napětím. ()

ivishka

Může obsahovat SPOILERy. Vztahový propletenec plný spousty štěstí a smutku... Už od začátku této propletené aféry jsem si říkala, jak hrozně špatně taková situace může dopadnout. Ale přeci láska si nevybírá a nejde nic jiného, než se tomu podřídit a žít svůj život nejlépe jak umíme. Ale za jakou cenu se honíme za potěšením a štěstím? Když přijdeme o rodinu a jediné co nám zbývá jsou vzpomínky? Nevím jestli bych za každou cenu chtěla žít takhle naplno. Nezbylo mi ovšem nic jiného, než poznamenat své hodnocení naprostým údivem, který mi nepřestával vyrážet dech. Nemohu jinak než opět pochválit Naomi Watts. ()

Davies182

Robin a Naomi v jejich (zííív) slabší filmové chvilce, která potvrzuje smutné pravidlo, že i ti nejlepší herci občas naletí na ryze podprůměrný scénář. Tentokráte v podobě australské telenovely v celovečerním martyriu, jehož dvě úmorné hodiny dodávájí slovnímu spojení "uměle vykonstruované drama" doposud netušený rozměr. ()

• Film se měl původně jmenovat Grandmothers. (R´Hell)
  • Sophie Lowe hraje Hannah a Jessica Tovey hraje Mary. V závěrečných titulcích byly ale jejich role prohozeny. (Nathanielmon)