A teraz môžem všetko

• Česko Všechno, co chceš (viac)

Neil Clarke (Simon Pegg) je úplne priemerný človek, ktorý sa snaží získať náklonnosť svojej krásnej susedky Catherine (Kate Beckinsale). Ako test na zistenie, či stojí za to zachrániť planétu Zem, mu mocní mimozemšťania z vesmíru poskytli možnosť robiť všetko, čo chce. Keď sa Neil snaží vysporiadať so svojimi novoobjavenými schopnosťami, musí sa spoľahnúť na to, že mu pri tom bude pomáhať jeho verný psí spoločník Dennis. (TV Markíza)

Pítrs85

No ty vole, takhle nepůvodní film jsem neviděl už teda hodně dlouho... Což zamrzí o to víc, když se člověk podívá, co za týpky za ním stojí. Tady je všechno tak špatně, jak si jen umíte, když před spaním čumíte do stropu a přemýšlíte o kravinách, představit. Mluvící pes je jen slabou kopírkou Médi (nebo kohokoliv obdobnýho, o Brianovi z Family Guy ani nemluvě) a samotnej děj? Pff, Bruce Almighty, kdyby to věděl, by si jako svoje první přání přál, aby tenhle britskej bratranec nikdy nevznikl. A že měli borci z Monty Python požehnání od samotného Douglase Adamse? Ten musel v rakvi při premiéře rotovat rychlostí Vogona v mixéru, turbo, off course... Ale Simon je Simon, on snad blbě (jakože vědomě blbě :-) zahrát ani neumí. A zepár gagů se taky povedlo, prostě film o životě, vesmíru a vůbec... Pustě si Život Briana, uděláte lépe (a to i v případě, že jste ho už viděli... dvacetkrát třicetkrát, pořád to bude větší bžunda než tohle). ()

Havaj8

Stokrát lepší než francouzskej Zbrusu novej zákon se stejnou tématikou. Netvrdím, že jsem se smál celej film, to rozhodně ne, ale vtipem to oplývalo. A v tom asi bude trošku rozdíl, mezi francouzským a britským humorem. Ty ufoni ze začátku sice byli trochu od věci, ale vysvětlilo se, co za tím je. Poslední nadabovanej film Robina Williamse a jeho role psa byla jednoznačně z nejlepších. Kate Beckinsale úžasná, možná by zasloužila větší prostor, ale tu boží moc měl Simon Pegg a ten ji využil absolutně šíleně. Ať už pro sebe nebo pro dobro lidsta, není jednoduchý takovou moc zkrotit. A svůj účel to splnilo, každej si dokázal představit, jak by s takovou mocí naložil on sám. ()

slunicko2

Takhle zmrvený námět... 1)  Po snesitelném začátku (tak 20 minut) začal pan učitel uplatňovat svou božskou moc a film projevil svou hloupost v plném (troufám si říci, že vesmírném) rozsahu._____ 2) Monthy pythonovská tradice a jejich humor mě příliš neoslovují, možná proto jsem zůstal chladný i vůči tomuto produktu. ()

TheEvilTwin

Od Pegga jsem čekal asi větší, ujetější, sprostější a víc fucked up komedii. Tohle je taková romantická love story obalená v nápadu “co kdybych měl schopnost měnit cokoliv se mi zachce”, ale na to, o jakou látku se jedná, se zde tvůrci moc nevyřádili a věřím, že se z ní dalo vytěžit daleko více. Na jedno zkouknutí jde i tak o celkem únosnou a fajn odlehčenou podívanou s pár světlými momenty (“ať mám větší penis!… ale ne až takhle!… ale ať je bílej!!), ale dokážu si představit i zábavnější výsledek. (Pod)průměr. ()

Superpero

Jak mám Simona Pegga rád, tak se mi zdá, že filmy, kde má hlavní roli a není tam Nick Frost nestojí za nic. Tohle mi chvílemi přišlo, jako špatná česká komedie. Jasně, má to pěkné efekty, jenže ty jsou vlastně k ničemu a těch pár vtipných scén to nezachrání. Dobře zahrané postavy se chovají divně a celé to působí dost křečovitě. ()

• Douglas Adams, autor Stopárovho sprievodcu, stihol ešte pred smrťou preštudovať scenár tohto filmu a povedal, že je hravý a vtipný. (zemon)
  • Na konci filmu říká Grant (Rob Riggle): „Já nejsem pes, já jsem člověk!“ a Dennis mu odpovídá: „Podívej, nikdo není dokonalý“. Jedná se o odkaz na film Někdo to rád horké (1959), kde tato hláška zazní také v závěru fimu. (Ganka)

Zemřel Terry Jones

Zemřel Terry Jones

23.01.2020

V nedožitých 78 letech nás v úterý opustil velšský herec, scenárista, režisér a v neposlední řadě spisovatel, Terry Jones. Člen světoznámé britské komediální skupiny Monty Python vystudoval… (viac)

Monty Python: Nečekaný návrat!

Monty Python: Nečekaný návrat!

28.01.2012

A teď pro vás máme něco úplně jiného. Nemusíte mít jejich humor rádi. Ale to je asi tak všechno, co můžete proti kultovnímu statusu snad nejúspěšnější komediální grupy všech dob dělat. A pokud je… (viac)