Bláznivá jazda

• Česko Pařmeni (viac)

Bláznivá komédia o ženíchovi a troch svedkoch, ktorí sa vydajú na cestu do austrálskeho vnútrozemia na veľkú svadbu.
David a Mia sa krátko po zoznámení do seba zaľúbia a zažijú spolu prázdninovú romancu, po ktorej David požiada Miu o ruku. Mia súhlasí a David odchádza domov do Anglicka, aby na svadbu zavolal svojich troch najlepších kamarátov. A keďže svadba sa koná v Austrálii, vydá sa spolu s nimi na cestu. Svojrázni svedkovia sa postarajú o množstvo komplikovaných situácií a zažijú na vlastnej koži význam sľubu „v dobrom aj v zlom". Bláznivý príbeh je klasickou ukážkou komplikovaných vzťahov ženíchových kamarátov s rodinou nevesty. Rodinné putá sú síce silnejšie, ale rovnako neodbytní sú aj Davidovi kamaráti... (TV JOJ)

JJ.Gibson odpad!

Tenhle ten anglický pokus o Hangover selhává snad úplně ve všech. Ve výběru herců, ve fekálních vtipech, v beranovi, v trapnosti okamžiku, krátce řečeno úplně ve všem. Takže jsem si párkrát ublink, sem tam jsem se sebe zeptal, proč nedělám něco smysluplnějšího, než se dívat na tohle a pak jsem s radostí ohodnotil odpadem!!!!!!!!!!!! ()

PinokKio

I angličani umí pařit .. a místo do Vegas (kam se jeli před svatbou pobavit jiní herci v jiném filmu) to jeli odsvědčit nebo spíše pokazit kamarádovi až k protinožcům. No a jak to dopadá, když se do filmových ingrediencí přimíchá troška buranství, pár šprcek plných koksu a jedna ovce v tangách se můžete přesvědčit i vy. Nejlépe s vypnutým mozkem. ()

Ondrew

Uplne pohodova komedia, ktora tak trochu kraca v slapajach vsetkych tych filmov o luceni sa so slobodou. Napriek vsetkemu, tento je konecne aj cimsi zaujimavy. Zbytocne nenudi, jednotlive situacie nie su az tak pritiahnute za vlasy (no dobre, to s tou kozou bol fakt ulet) a celkovo snimkou vladne nenutena atmosfera. Nie je to nic, co by cloveku prilis na dlho uviazlo v pamati, ale minimalne na jedno pozretie ide o fajn oddych. 60%. ()

..Lucas..

Potřeboval jsem nějakou bláznivou komedii a A Few Best Man je přesně to, co jsem chtěl. Xavier Samuel má na to utáhnout celý film a spolu s ním i jeho kolegové Kris Marshall a Kevin Bishop, které znám i z dřívějška. K tomu ještě zfetovaná Olivia Newton-John a opět vtipně dementní Rebel Wilson, co víc si přát. ()

Lockdown

Bože to byla jízda. Po dlouhé době jsem našel komedii neamerických tvůrců u které jsem se tak šíleně bavil, že mi úsměv nezmizel ani teď, několik hodin po shlédnutí. Všechno se to od počátku tváří jako silná napodobenina Pařby ve Vegas. Tohoto dojmu se nezbavíte po celou stopáž filmu. Přesto si však ale na konci řeknete, že byl ten film vlastně něčím jiným, humor byl například o hodně syrovější, hodně podobný tomu německému. Celý příběh se jinak točí okolo nepovedené kalby a hromadě problémů okolo toho. Jak jinak! Ano, pro hromadu lidí zůstane klasikou právě Pařba ve Vegas a budou na tento film koukat skrz prsty, ale pro ty ostatní, kteří by ale chtěli zkusit něco na první pohled stejného , ale přesto úplně jiného je připravená parádní australská jízda od začátku až do konce. 85% ()

• Pozornému divákovi určite neujde, že pôvodný, anglický názov filmu pripomína snímku A Few Good Men (1992), no podľa tvorcov to nebol úmysel, iba náhoda. (m.a.t.o.)
  • Olivia Newton-John (Barbara) sa podieľala na filme i ako spoluautorka hudby. (m.a.t.o.)
  • Celosvětová premiéra proběhla 14. října 2011 na filmovém festivalu Mill Valley Film v Kalifornii. (ČSFD)