Pitbull

• Česko Dům u vycházejícího slunce (viac)
všetky plagáty

Vzali mu jeho odznak. Svou zbraň si nechal. Bývalý policista Ray byl právě propuštěn z vězení. Pokouší se začít nový život a vyhýbat se problémům. Začne pracovat jako šéf bezpečnosti v nočním klubu, který je znám jako ilegální hráčské doupě místní mafie. Během jedné Rayovy služby je podnik vyloupen a při přestřelce je zabit syn majitele. Policie za iniciátora loupežného přepadení označí Raye. Tomu nezbývá nic jiného, než najít skutečného viníka, získat zpět svou čest a očistit své jméno. (oficiálny text distribútora)

Marsik

Od filmu jsem naprosto nic kladného nečekal. Zvláštní název, velmi nízké hodnocení (42%) a Danny Trejo v jedné z hlavních rolích (omlouvám se panu Trejovi, ale od filmu Con Air jsem s ním neviděl kloudný a zajímavý film, jen samá béčka). Ovšem film poměrně překvapil, už jen díky hlavnímu neokoukanému hrdinovi, který sice díky hoře svalů běhá legračně, zato však má celkem charisma a pro akčňáky se skvěle hodí (zkrátka druhej John Cena). Dále mě potěšila přítomnost přesvědčivě hrající Amy Smart a Dominica Purcella, kterého jsem si v seriálu Prison Break oblíbil. Škoda jen, že hrál záporáka. Film v úvodu hodně nabudil, prostředí nočních klubů je pro mě zajímavé, poté však úroveň díky průměrnému scénáři a malému množství kvalitních akcí šla dolů. 90 minut ale příjemně uteklo a za poměrně vysoké hodnocení se nestydím. 68% ()

Johnny.ARN

Nič prevratné, ale na druhej strane, nebolo to až také zlé. Bautista keby mal oholenú hlavu a nefajčil by v každej druhej scéne, vyzeral by lepšie. Úplne chápem, že zrýchlený pohyb mu pri jeho 140 kg robí problém. Purcell ako drsňák, no videl som už aj v lepších úlohách. A samozrejme dve postavy, na ktoré som sa tešil najviac. Trejo a jeho 5 minút, celkom fajn. A samozrejme krásna Amy Smart. Dobrá úloha, dobre zahraná. Inak dej, scenár čistá žumpa. Pekná bola hudba a atmosféra. Veľmi slabé 3 z 5 ()

DEXTER099

Tak tohle mě mile překvapilo.Čekal jsem klasické béčko,ale myslím si,že to má vcelku úroveň.Když srovnám herecké výkony např. Steve Austina,kterého jsem dnes v jednom filmu viděl a Dave Bautistu tak se moc srovnat ani nedá.Austin mě přijde jak prkenej a pomalu nehne brvou.Přitom Bautista stejně jako Austin nemá za sebou téměř žádnou hereckou průpravu,ale přesto působí přirozeně a dá se s jeho postavou lépe identifikovat.Co se týče tohoto filmu tak je to příběh o bývalém poldovi co nedělal zrovna morální věci a musel jít sedět,když vyleze tak ho zaměstná šéf místního casina,ale jednoho dne se v casinu odehraje ozbrojená loupež a všechny stopy vedou k policistovi Rayovi...Navíc mě překvapil konec filmu a pokládám to buď za nedodělané a nebo odlišné ,přikláním se k druhému.Ještě doplňuji,že dost asi udělal i dobrý dabing.Za mě tedy celkově 75 % a čtyři hvězdy. ()

Fanucci

Začíná to slibně, ale samotná zápletka je dost triviální a nepříliš napínavá. Film by zachránily kvalitní akční scény, ale těch bylo překvapivě velmi málo a navíc neohrabaná hora svalů Bautista při nich jen mávala svými obrovskými prackami - žádná propracovaná choreografie, nápad...Celkově jde o velmi slabý a místy až amaterský film co se kvality scénáře a dialogů týká. Když tento film neuvidíte, o moc nepřijdete. ()

hrona

Bautista, jako veliký špatně se pohybující opičák. Purcell s vlasama, image a a projevem - úděsnej zloduch, Trejo a jeho dvě minutky byl jediný , který tento až příliš nudný příběh osvěžoval. Béčková záležitost, která ani nepřipomíná akčňáky let dřívějších, jelikož i akce je poskrovnu, za to nepovedených dramatických scén je dostatek. Všechny zajímavé záběry použity v traileru. Zkrátka tuctovka, s ještě tuctovějším, roztahaným koncem. ()

• Natáčení probíhalo v Michiganu ve městě Grand Rapids. (Terva)