Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…  Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí... (oficiálny text distribútora)

gudaulin

Woody Allen, autor známého bonmotu, že mozek je jeho druhý nejoblíbenější orgán, vyjádřil kdysi svůj vztah k sexuální revoluci natočením rozverného povídkového filmu Vše, co jste chtěli vědět o sexu, a báli jste se zeptat. Díval se přitom na sexualitu z té komediální, odlehčené stránky. Autoři snímku, který naši distributoři odbyli zjednodušujícím bulvárním titulem Perverzáci, na to jdou z druhé strany a zobrazují svět temných sexuálních fantazií tak či onak spojených s násilím a plným negativních lidských emocí od strachu, touhy po pomstě až po nejpřízemnější nenávist. Řadu známých a úspěšných hororových titulů posílám do filmového suterénu, ale tenhle morbidní výlet za hranice obecně tolerovaného a známého světa mi kupodivu sedl, jakkoliv ani jedna z povídek není bez kazu - všude něco přebývá, schází nebo je aspoň o kousek posunuto oproti tomu, jak bych si pointy příběhů představoval já. V konečném výčtu jde přesto o poměrně zábavnou a originální hříčku, ovšem s upozorněním, že opravdu není pro každého, a umím si docela dobře představit i kategorický odpad. Za sebe můžu říct, že jako pejskař jsem nejvíc ocenil třetí příběh o svérázném příteli němých tváří a něžných psích zoubcích v akci. Celkový dojem: 70 %. ()

Deimos odpad!

TV/// Obsazení 1/10 Děj 1/10 Hudba 3/10 Efekty 1/10/// PLUS: asi největší plus je první film, který se velice dobře rozjíždí, navíc překvapivý a nehezký závěr naznačuje že by jste to měli raději vypnout, u prvního ze tří snímku byla i celkem obstojná atmosféra MÍNUS: druhý a třetí film jsou zvrhlé nechutnosti, které nedávají moc smysl a dokážou dost nudit, hodně nepříjemný je filtr u jednotlivých záběrů a špatná kamera včetně nekvalitního obrazu, herci hrají příšerně, hudba je občas nijaká***(Celkem 14%)***Horory patří k mému oblíbenému žánru a přesto že je v tomto žánru spousta slabých snímků, tak ledasco dokážu dokoukat. V tomto případě to ale bylo utrpení./// PS: Být perverzákem se nevyplácí, být divákem tohoto filmu už vůbec ne ()

Immortal17

Sadistické, nechutné, úchylné... není to film mého směru a bohužel se mi příčí udělit filmu víc jak průměrné hodnocení, abych pravdu řekla, dlouho jsem váhala, zda hodnotit 2 nebo 3 hvězdami. Třetí příběh mě natolik znechutil, že jsem s hodnocením klesla téměř na bod mrazu, nesmím však opomenout předchozí dva příběhy, ty se ještě rozdýchat daly, ale ten třetí na téma zoofilie, mi totálně zkazil celkový dojem celého filmu, proto hodnotím velice přísně, jelikož na tom nevidím nic zvlášť "obohacujícího", navíc mi nepřipadá, že by to mělo něco společného s hororem, spíš to působí jako psychologický thriller směřován sexuálním deviantům! ()

ricci.s

V poslednej dobe mám šťastie na poviedkové horory, a tento môžem len chváliť. Obsahuje tri krátke poviedky. 1. House and Home: Príbeh o psychopatickom manželskom páre (obaja sú náboženskí fanatici), ktorí prilákali bezdomovkyňu, aby si na nej ukojili svoje perverzné chúťky. Výborný príbeh, v ktorom nechýbala poriadna dávka brutality a taktiež nečakaný záver. 2. Mutant Tool: Tu už šla kvalita veľmi rýchlo dolu. Hlavnou hrdinkou je narkomanka, ktorá okúsi novú drogu. Radšej nechcite vedieť, z čoho je tá droga vyrobená. Nápad je rozhodne veľmi originálny a zaujímavý, pričom sa nájde aj zopár nechutností, ale aj tak som sa miestami nudil. Navyše to nemalo ani hlavu ani pätu, takže sa jedná o najslabší článok filmu, aj keď zlé to zase nebolo. 3. Bitch: Toto bola skôr eroticko-psychologická dráma ako horor, a rozhodne najperverznejšia a najzvrátenejšia. Hlavná hrdinka mala očividne istý sexuálny problém (scéna, kde vibrátorom znásilňuje chlapa fakt nemá chybu). Záver ma teda načisto odrovnal, to jednoducho treba vidieť. Príbeh mal jednoznačne najlepšiu hudbu a neskutočnú prácu s kamerou a farebnými filtrami. Ak by som mal zhodnotiť jednotlivé príbehy percentuálne, tak by to bolo 80% - 50% - 80%. Neviem určiť, či bol prvý príbeh lepší ako posledný, lebo krvavá phantasy a psycho zvrátenosť sa veľmi porovnávať nedajú. Ale treba to vidieť! ()

ledzepfan

Zajímavé, ale celkově nesympatické. Kdyby se to celé drželo v tempu a lehkosti první povídky, byl bych víceméně spokojený. Ta první je totiž krátká, svižná, dost ujetá a jednoduše(přesto příjemně)vypointovaná. Druhý kousek diváka celou dobu drží v hezkém očekávání co z toho vyleze(?) aby z toho nakonec vylezla dost nesmyslná spatlanina..(fakt nevím- Buď to bylo tak překombinované, že jsem to nepochopil a nebo to bylo tak banální až je to hloupé). Poslední příběh je jedna velká nesympatická disfunkce, která sice zaujme, ale moc nepobaví a ve výsledku vlastně ani nepřekvapí. Prostě tři divně natočené divnosti pro divné lidi. ()

• Natáčení probíhalo v Anglii v Londýně. (Terva)
  • Režisér a producent Sean Hogan měl na začátku natáčení problémy s některými herci, kteří po přečtení scénáře odmítali zahrát své role. (Terva)
  • Snímek byl v listopadu roku 2011 promítán na Mezinárodním filmovém festivalu v Leedsu jako plná nesestříhaná režisérská verze. (Verka13)