Moderná popoluška 2

• Česko Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (viac)

Katie (Lucy Hale) sníva o tom, že sa stane speváčkou, jej túžbe ale stojí v ceste krutá macocha (Missi Pyle) a nevlastná sestra (Megan Park). Keď si jej nevlastná sestra prisvojí Katein úžasný hlas a Luke (Freddie Stroma) sa zamiluje do zlého dievčaťa, musí Katie začať bojovať za svoje sny skôr, než Luke skončí v náručí jej podlej nevlastné sestry. (TV Markíza)

Claire.TJ

Unylé, hloupé, praštěné. Vůbec mi není jasné, jak někdo (leč blondýn) může nevidět rozdíl mezi velikýma, zmalovanýma očima a menšíma očima řekla bych i rozdílné barvy; ale což o to, zde se člověk ještě splést může, ale ty hlasy?! Vždyť obě dívky je mají absolutně rozdílné! Písničky hrozné, nechápu, jak "diváci" mohli chtít přídavek od té Katie, když ty borci s motorovou pilou byli stokrát lepší. Taky nechápu, jak někdo může vyhrožovat přivlastněním si účtu s penězi po otci - to by je jako nevymohla, když jsou její? (V originální Moderní Popelce s Hilary Duff to logické bylo, pro rýpaly - tam se považoval veškerý majetek opravdu za macešin, dokud Sam nenašla v té knížce pravou závěť.) A ten ples jakožto arabské cosi?! Hvězdičku dávám za docela sympatickou Lucy Hale a za toho malého šílence. ()

Tess92

přemýšlím mezi 0 a 1 hvězdičkou. Stačilo přečíst si obsah, a bylo jasné, jak celý film bude vypadat. Luke asi za moc nestojí, když flirtuje s každou holkou, kterou pozná, a nevím proč tolikrát ve filmu zdůrazňovali, že je Kate ošklivá. Je pravda, že písničky docela ušly, ale jinak to bylo totálně uhozený. ()

suzanne1997

Tak co napsat, nevím, tahle verze byla jiná než všechny ostatní, není věc, která se mi nelíbila, spíš ta, která nebyla úplně očekávaná, sice na Moderní popelku s Hillary Duff nic nemá, ale tahle verze docela šla, tenhle film bych doporučila těm, kteří mají rádi zpěv a očekávají tak trochu jinou verzi popelky, pokud nevíte, jestli se na tento film podívat, je průměrný, o zlé maceše a její nevlastní dceři. ()

Basso

Tento film som absolútne nemohol dopozerať, resp. stačilo mi pozrieť si koniec a vedel som, že je to len ďalší blud nejakého B-čkového režiséra. Herecké výkony nestáli za nič a ten soundtrack bol úplne otrasný. Toto je podľa mňa film určený pre mladších teenagerov, ktorým je jedno, čo pozerajú, hlavne, že sú tam dobré holky a "nabúchaný" frajeri. ()

ABLABLABLA

Sama jsem byla překvapená, ale faktem je to, že se mi film opravdu líbil. To sice neznamená, že byl nějak dobrý co se týče ztvárnění, režie, dialogů, herců atd...ale prostě se mi to líbilo. Dávám 2* ale musím říct, že za většinu úspěchu tohoto filmu u mé maličkosti vděčím Lucy Hale, kterou mám jako herečku prostě ráda a tady mě, v rámci mezí tohoto snímku s otřesnou bollywoodskou scénou, mile překvapila. Některé ty písně byly taky dobré. ()