Popoluška v teniskách

• Česko Popelka v teniskách (viac)

Tessa (Sofia Carson) je nútená robiť sprievod svojej zlej nevlastnej matke (Jennifer Tilly) a sestrám (Amy Louise Wilsonová, Jazzara Jaslynová) na hudobný konkurz, aby pôsobila ako ich asistentka. Tessa si tu uvedomí, že nastal čas nasledovať svoje srdce a zmeniť sny na skutočnosť... (TV Markíza)

Bozvav

Hodnotí 11letá dcera (její slova): příběh o dívce, která je vlastně moderní Popelkou. Nejvíce se mi líbil ten příběh, přesto, že není neotřelý, tak mne bavil. Také se mi na snímku líbilo, že to dobře dopadlo. Všichni krásně zpívali a byl tam tanec. Dcera dává 2 hvězdičky. Za mne je to totální sračka. ()

Fuzzytomato

Fajn kulisa k ranným cereáliám. Film má dobrú atmosféru a je trápno-smiešny, akurát vhodný pre teenagerov. Trochu sa tam aj spieva ale v dnešnej dobe nieje problém vypnúť zvuk. V podstate je to celé o tom ako obyčajná blond parochňa dokáže človeka zmeniť na nepoznanie. Hlavná postava je nesympatická a tá desivá ryšavá pani je majiteľkou plyšového psa. Radosť pozerať.  ()

Veeria

Originální verze na motivy Popelky, sice místy úsměvné, ale proč ne? Mně se film líbil, sedl mi do noty. Ústřední dvojice sympatická, Sofia Carson je obdařena krásou i talentem. Mám ji moc ráda. Oceňuji i pěkné písničky a zakomponování myšky do příběhu. A místo dýňového kočáru motorka? Vtipný. I kostým tučňáka. ()

Eliott

Šaškárna. Měl jsem to ,,potěšení" chvíli sledovat tento výtvor v čekárně a jen velmi těžko lze nalézt horší filmovou úroveň. Ani by nevadila změna příběhového konceptu, ale proboha! Když už, chtělo by to alespoň mít co nabídnout. Vždyť je to úplně uhozené a trapné s jedinou ucházející písničkou na závěr. Odpad. ()

Arsenal83 odpad!

Po takej modernej Populuške by princ tú črievičku hodil a nie to, že by ju ešte hľadal, či jej sadne na labu. A nech to je už črievička alebo takáto smradľavá prepotená teniska. Sofia Carson vyzerá dobre, len tie moderné popolušky už nemajú tvár od popela umazanú, ale od niečoho iného, genetickejšieho. ()

• Na začátku filmu je píseň s autem v garáži. Jedná se o poctu slavnému muzikálu Pomáda (1978), konkrétně jde o píseň „Greased Lightning“ (v české verzi „Náš auťák“). Dokonce je podobná i část choreografie. (noelcoward73)