Jo (Meaghan Martin) je sebavedomé dievča a stará sa len o svoje veci. Toto pravidlo ju chráni pred zákernou partiou spolužiačok. Keď ale vidí ako šéfka partie party Mandi (Maiara Walsh) terorizuje spolužiačku Abby (Jennifer Stone), rozhodne sa, že je načase zaujať k tejto situácii konečne nejaké stanovisko. Celá škola sa zrazu ocitne vo vojne a Jo sa chystá ukázať Mandi a jej kamarátkam jej vlastné pravidlá... (TV Markíza)

hous.enka

Velká vykrádačka originálních Protivných sprostých holek? Jo. Žádná originalita se nekoní. Včetně toho, že vlastně všechny holky jsou nakonec stejný a jde jim jen o to jedno - bejt populární a mít spoustu supr kámošek. Chlapi jsou tu jen hezouni, kromě hubenýho ajťáka, co dokonce dokáže dát video na internet. Borec. Asi nejlepší herecký výkon podává představitelka Chastity, hlavní mrchy. Zřejmě to ale bude tím, že zahrát mrchu je zábava. ()

zdepapepa

První díl mám nakoukaný dostatečně, o to víc jsem celý tento film měl v očích a uších odpornou pachuť dejavu, hodně ošklivého odvaru s neznámými herci (rozuměj: twentysomethings hrají studenty střední školy). Situační komedie na bodu nula, cokoliv tam zaznělo, to PSH (že se nedají na rap). Obyčejné žertíky a maximálně pošpinění jména se zde obracejí v úplatky, krádeže peněz, likvidace živnostníků, zásah policie - to mi tolik vtipné nepřijde. Proměna hlavní hrdinky v "plastic" mi přišla až moc přirozená, nebyl tam přílišný rozdíl. Rozchod kamarádek v druhém aktu byl taky dost nepřirozený a stalo se z toho klasické "vyřešilo by se to za 2 minuty, kdyby si to vyříkaly". A v jedničce si taky nepamatuji obří mejdany v megavilách. Celkově mi předchozí díl přišel realističtější. Stejně ale jako bezmyšlenkovité remaky, tak i toto má výhodu toho, že původní materiál byl dostatečně nosný, takže i když to byla špatná kopie, tak to nebyla naprostá tragédie. ()

MMR

No tak náhodou já za sebe musím napsat, že se mi to líbilo a že jsme byl mile překvapen. Čekal jsem stupiditu, ale byl jsem svědkem nenáročné komedie, která se dokonce vyhnula trapnostem obvyklým podobným filmům. Dokonce bych řekl, že to na mě zapůsobilo lépe než první díl. I když první díl bych s tímhle nerad srovnával. Vlastně to s tím má společného prabůh málo, jen pár věciček, takových drobnůstek (plastics). Suma sumárum => Pohodička, klídeček, relax a příjemné pokoukáníčko. ()

R&omize

Třetí hvězdička div není průhledná. Velice nevyrovnaný snímek. Chvíli jsem měl chuť mu dát sotva dvě hvězdičky, chvíli zase velice solidní tři. Že zneužívá názvu ke své propagaci, budiž (je to video film), ale že z jedničky vykrádá tak neumětelsky, když to vlastně ani nepotřebuje (vše, co není vykradené, je obstojně slušné), mě šokovalo, výjimkou je Tim Meadows, který se ve dvojce pěkně rozparádil... :) Napsal jsem to už u jedničky, napíšu to i sem: Pokud jste neviděli jedničku, můžete si blahopřát, dvojka by se vám měla líbit. Jinak řečeno, nic nepokazíte, když se nejdříve podíváte na dvojku a pak až si spravíte chuť jedničkou s Lindsay Lohan, ba naopak. ()

inhotep

Oproti jedničce bída, chybí mi Lindsay Lohan, Rachel McAdams a Amanda Seyfried, které z vcelku nezajímavého filmu vytvořily film koukatelný pohodový vtipný a trochu nadprůměrný, ruka režiséra byla taky jistější a byl lepší i scénář, který dvojka jen okopírovala. Je to tedy zbytečný video remake, a ne pokračování. ()

• Tim Meadows jako ředitel Duvall byl jediný, který si zahrál v obou dílech filmové série. (Verunka1995)
  • Studio Paramount učinilo autorce scénáře k prvnímu dílu Tině Fey několik nabídek, aby se opět na scénáři k pokračování podílela. Tvůrkyně však vždy odmítla. (..Lucas..)