Jo (Meaghan Martin) je sebavedomé dievča a stará sa len o svoje veci. Toto pravidlo ju chráni pred zákernou partiou spolužiačok. Keď ale vidí ako šéfka partie party Mandi (Maiara Walsh) terorizuje spolužiačku Abby (Jennifer Stone), rozhodne sa, že je načase zaujať k tejto situácii konečne nejaké stanovisko. Celá škola sa zrazu ocitne vo vojne a Jo sa chystá ukázať Mandi a jej kamarátkam jej vlastné pravidlá... (TV Markíza)

zdepapepa

První díl mám nakoukaný dostatečně, o to víc jsem celý tento film měl v očích a uších odpornou pachuť dejavu, hodně ošklivého odvaru s neznámými herci (rozuměj: twentysomethings hrají studenty střední školy). Situační komedie na bodu nula, cokoliv tam zaznělo, to PSH (že se nedají na rap). Obyčejné žertíky a maximálně pošpinění jména se zde obracejí v úplatky, krádeže peněz, likvidace živnostníků, zásah policie - to mi tolik vtipné nepřijde. Proměna hlavní hrdinky v "plastic" mi přišla až moc přirozená, nebyl tam přílišný rozdíl. Rozchod kamarádek v druhém aktu byl taky dost nepřirozený a stalo se z toho klasické "vyřešilo by se to za 2 minuty, kdyby si to vyříkaly". A v jedničce si taky nepamatuji obří mejdany v megavilách. Celkově mi předchozí díl přišel realističtější. Stejně ale jako bezmyšlenkovité remaky, tak i toto má výhodu toho, že původní materiál byl dostatečně nosný, takže i když to byla špatná kopie, tak to nebyla naprostá tragédie. ()

R&omize

Třetí hvězdička div není průhledná. Velice nevyrovnaný snímek. Chvíli jsem měl chuť mu dát sotva dvě hvězdičky, chvíli zase velice solidní tři. Že zneužívá názvu ke své propagaci, budiž (je to video film), ale že z jedničky vykrádá tak neumětelsky, když to vlastně ani nepotřebuje (vše, co není vykradené, je obstojně slušné), mě šokovalo, výjimkou je Tim Meadows, který se ve dvojce pěkně rozparádil... :) Napsal jsem to už u jedničky, napíšu to i sem: Pokud jste neviděli jedničku, můžete si blahopřát, dvojka by se vám měla líbit. Jinak řečeno, nic nepokazíte, když se nejdříve podíváte na dvojku a pak až si spravíte chuť jedničkou s Lindsay Lohan, ba naopak. ()

Elbarto08

Pár věcí mi na tom vadilo: -Název filmu. Kdyby se to jmenovalo jinak, kdyby se parta nejmenovala Plastics, možná bych takovou spojitost nedělal každou minutu koukáním na film. -Proč tam proboha strčili Disneyovské "star"? Claire Holt má zkušenosti s chytrou postavou z H2O a blbou fakt hrát neumí. -Stereotypní příběh s hlavní hrdinkou, její best freindkou a nepřítelkyní. Pár věcí se mi na tom líbilo: -Že Abby je taky bohatá a přesto je Mandinou nočné můrou. -Že tam bylo o malilinko víc dějových linií-peníze na začátku a peníze na konci. -"Zoufalá" neteř v hlavní roli -Scéna s mrtvou asijskou dívkou na hřišti. ()

blondboss

Pokračovanie protivných báb ako z ríše nočnej mory. V podstate len kopírka originálu, len s tým, že je to o niečo trápnejšie, stupídnejšie a navyše s nesympatickými postavami. Ten nápad konečného zúčtovania cez futbal to celé len zaklincoval. Keď originál priniesol aj nejaký teenage odkaz, toto prinieslo akurát tak značné množstvo trápnosti. Druhú hviezdu za sympatickú hlavnú hrdinku. 30 % ()

Rosaviva

Nechápu jakým právem si tento film nechává říkat "Mean Girls 2" ano, stejná škola, stejný ředitel, stejný název pro bandu fiflen s mašlema na hlavě. Ale naprosto jiný příběh, který nemá s jedničkou vůbec nic společného, jen sprostě těží z úspěchu Mean Girls. Kdyby ten film pojmenovali něják jinak, nejspíš bych nebyla tak rozčílená jako jsem teď. Protože Mean Girls, opravdu podle mě jsou ten nejlepší teenage film, který jsem kdy viděla. A tohle je jen sprosté vykrádání přikořeněné občasnými dost nechutnými vtipy. Věděla jsem, že se mi tenhle film nebude líbit, už proto, že je v "hlavní" roli Maira Walsh, takže má očekávání byla skutečně pramalá. Víte, já mám teenage komedie docela ráda, a kdyby tohle byl film třeba s názvem "Bows in hair are COOL" nejspíš bych tomu dala s trochou přemýšlení tři hvězdičky, protože by to bylo přesně to co jsem očekávala a kdybych vynechala pár scén, klidně bych se na to podívala znova. Ale takhle ne, nedokážu se prostě přenést přes to vykrádání prvního dílu, ani nad tím jak se přiživuje na jeho úspěchu. Nedokážu to hodnotit jako samostatný film. Takže hodně slabé 2* ()

• Studio Paramount učinilo autorce scénáře k prvnímu dílu Tině Fey několik nabídek, aby se opět na scénáři k pokračování podílela. Tvůrkyně však vždy odmítla. (..Lucas..)
  • Tim Meadows jako ředitel Duvall byl jediný, který si zahrál v obou dílech filmové série. (Verunka1995)