Noaha Griffitha (Jonah Hill) vyhodili zo školy a teraz súrne zháňa prácu. Susedia ho presvedčia, aby skúsil opatrovanie detí. To sa zo začiatku zdá byť dobrý nápad, má to však jeden háčik – Noah absolútne netuší, čo také opatrovanie detí vôbec obnáša a nemá ani tušenia, ako sa to vlastne robí. Ukočírovať nezbedné detiská bude poriadne tvrdý oriešok. Dokáže vôbec Noah zvládnuť bandu malých rozmaznaných „teroristov“ a prežiť nočné dobrodružstvo v uliciach New Yorku? Táto skupinka si spolu užije množstvo nezabudnuteľných a vtipných situácii. (TV JOJ)

kersten

Na piatkový večer ujde. Jonaha Hillia ako herca nemám síce rada, je mi strašne nesympatický a talentu tiež nemá na rozdávanie. Ale ušlo. Bolo to celkom zábavné, hlavne malý španiel s výbušninami. Miestami to už bolo veľmi prehnané, chýbala mi tam taká tá reálnosť a racionalita. Každopádne je to pozerateľný film ktorý vás pobaví. Nič viac nič menej ()

DavidS.

Jonah Hill na čas zhubnul, aby ho jo-jo efekt vrátil ještě otylejšího, v stokrát viděné poloze, ale pořád naštěstí ještě sympatického...Max Records z Where the Wild Things Are má pořád stigma otravného fakana...Nejvíc to všem těm "husto-borcům", ale nandávala Landry Bender jako bitch Blithe :) Slabší tři hvězdy... ()

Pythonator

Jonáš Kopec je pořád tlustý jako prase. Zábavné to sice bylo, i když o značnou část se postaral skvělý Sam Rockwell a ti tři protivní spratci. Zajímavé je sledovat to iluminátské multikulti poselství. Máme tam adoptovaného Hispánce, který ve skutečnosti není zlý (a je tedy dobré adoptovat jich co nejvíc). Pak tam máme kluka, co je taková buzna, až je doopravdy gay (ale je úplně v pohodě, potřebujeme co nejvíc gayů). A pak tam máme úchvatnou scénu, kde černošský gang kriminálníků zachrání hrdinu tím, že nakope bílého zlého záporáka (drazí Američané, opravdu se nemusíte bát těch černošských gangů, co páchají na ulicích zločiny, oni jsou vlastně hodní). No a kdyby to nějaký debil ještě nepochopil, tak mu tam dáme polopaticky velké finále, kde bílý hrdina získá svou vyvolenou, hodnou, krásnou, milou a samozřejmě černou holku. Film je tedy zjevnou ukázkou, jak nám mocní skrze Hollywood tlačí "nenápadně" multikulti do světa. Kdybych měl hodnotit poselství, dám odpad, ale film mě docela bavil. ()

zodiak217

To mysleli vazne? Čakal som príjemnú rodinnú, vtipnú komédiu na ktoru sa budú môcť pozrieť všetci členovia rodiny a ne krizenie, prciciek s nejakou gangsterkou a filmom s drogového prostredia. Bol to tak vulgárne nechutné a nevľúdne skombinovany mix rôznych filmov, že sa to minulo efektu. Miestami mi bolo z toho zle. Veď.tento film kazí mládež. Toto mi nemohlo pozerať žiadne dieťa, lebo to dáva návod ako podpalit dom, začať s drogami a skončiť v zlej spolocnosti. Naviac to nebolo takmer vôbec vtipne. Jednoducho prepadák... ()

Delmondo

Komedie která klame tělem. Čekal jsem další stupidní sprostou americkou kravinu a dostal jsem docela vtipnou sprostou americkou kravinu. Vážně tohle je tak dobrý jak byl Superbad špatnej takže hodně. Jonah Hill ve svý typický kreaci školního panice kterej pro zásun dělá všemožný kraviny je opět naprosto boží. Film rychle odsejpá a docela baví takže u mě rozhodně spokojenost. ()

• Během hlídání dětí Noah Griffith (Jonah Hill) sleduje film Temný anděl (1990). Fráze „I come in peace", která z televizoru zazní, je zároveň alternativním názvem staršího akčního snímku. (Lorge)
  • Telefonní číslo (917) 409-7838, které se objevuje na plakátech k filmu, je pravým číslem Jonaha Hilla, na kterém byl v době uvedení filmu osobně k zastižení. (pajik)