Mladý Nathan Harper (Taylor Lautner) jedného dňa objaví svoju fotografiu na webovej stránke s nezvestnými deťmi. Rýchlo zisťuje, že jeho "doterajší" otec a matka určite nie sú jeho skutočnými rodičmi. Teraz chce viac ako čokoľvek iné odkryť svoju pravú identitu. Do cesty sa mu však pripletú vládni agenti a začína ich prenasledovať polícia. Čo stojí za tajomstvom jeho pravého mena a rodiny? Z prenasledovania sa stáva divoká a nebezpečná hra o Nathanov život, v ktorej pri ňom stojí jeho priateľka Karen (Lily Collinsová). Svoj boj o pravdu ale Nathan nehodlá vzdať. (TV Markíza)

Skip

Začalo to jako pitomá teenagerská komedie, ale najednou se to z ničeho nic přehouplo v akční film, který není zrovna perlou žánru, ale koukat se na to dá, i když s pobaveným úsměvem, co si ještě jako vymyslí, aby to nějak aspoň dotáhli do trochu smysluplného konce. To, že v tom hrála Sigourney Weaver, mě docela překvapilo, protože je to herečka úplně jiného formátu a tohle, myslím, nemá moc zapotřebí. ()

Sinecod

No. Taylor Lautner není dobrý. V Twilightu mi byl celkem ukradený, ale pokud má být hlavním hrdinou, je to špatně. Není charismatický, hezký, sympatický a neumí hrát. To je dost blbý. Příběh není dobrý. Kdyby měl aspoň Nathan zašitý diamanty na zadku, chápala bych proč ho tolik lidí hledá. Logika v tomhle filmu neexistuje. Bývalý CIA agent a ostřílenej ruskej zlej hoch hledá Nathana přes webovou stránku pohřešovaných dětí. WTF? A ta nejdůležitější věc o kterou tam jde nechá Nathanův tatík ležet ve svým bytě na stole. To asi ne, hele. Dát nějakýho schopnýho herce, výraznou hudbu, alespoň nějaké vizuelně pěkné pasáže, neplkat tak často takové pindy a mohlo to být o trochu lepší. ()

Ouwen

Tak to je mega! Asi skutečně vím, co stahuju. Ale je pravda, že jsem film podcenil. Lautner je spíš lákadlo, pro buchty, ale Collinsová zase pro nás chlapy :D Né, tak. Má to výbušnou akci, luxusní fighty a vynikající soundtrack - zejména ze začátku. Na tenhle film jen tak nezapomenu! Určitě se k němu několikrát vrátím. Žádné zklamání. ()

Anderton

Od Jacksona, Balea alebo Wahlberga k Launtnerovi? Singleton sa asi úplne zbláznil. Názov filmu Bez dychu je jediná metafora vo filme, pretože sa perfektne hodí k jeho deju a tempu. Bello, Weaver, Molina a Nyqvist boli oklamaní, hrali asi pred zeleným pozadím, kde bol potom v počítači pridaný Lautner, inak by predsa nemohli na toto kývnuť! Maria Bello asi producentov prekukla a nechala sa radšej na začiatku filmu zabiť. ()

René.girl

Taylor Lautner a Lily Collins mě opravdu bavili a to doslova, protože půlku filmu jsem díky jejich "hereckým výkonům" strávila smíchem. Film jako celek je snad ještě směšnější - bez hlavy bez paty. Hraje si na rádoby teeenagerovského Bourna a výsledek je tak stejně komický jako nápad samotný. Na závěr - příklad filmu, jehož trailer je lepší než sám film. 25% ()

• Karen (Lily Collins) byla hospitalizována kvůli zranění paže, které jí doktoři museli zašít. O 24 hodin později však sedí a sleduje zápas baseballu bez jakýchkoliv známek poranění na rukou. (hansel97)
  • Ve scéně, kdy Nathan (Taylor Lautner) sedí s Frankem Burtonem (Alfred Molina) v bistru, je možné si všimnout, že se během střihů mění hladila nápojů v jejich sklenicích. (Aknah)
  • Když Nathan (Taylor Lautner) volá záchrannou službu 911, nadiktuje svou adresu jako 2009 Clearwater Drive. To je odkaz na film Twilight sága: Nový měsíc (2009), ve kterém Lautner hrál. Ten měl totiž premiéru v roce 2009 a objevují se v něm tři postavy s příjmením Clearwater, a to Harry, Seth a Leah. (hansel97)

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

28.06.2017

V pouhých 56 letech nás v úterý opustil Michael Nyqvist, švédský herec, jenž se v poslední dekádě dočkal mezinárodní slávy. Ačkoliv vám jeho jméno možná nic neříká, tvář určitě znáte. Nyqvist se… (viac)