Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

dopitak

Svižné, celkem vtipné, hodně sexy natočené, technicky dost ve stylu lepších porno filmů (např. produkce Digital Playground režiséra Robbyho D.), což ovšem zřejmě bylo záměrem (zvukové efekty, střih, práce kamery). Jakkoliv mi tu chyběla skutečná erotika (kromě Carly i třeba Adrianne Palicki je k nakousnutí), film také díky souběžnému vyprávění hned několika dějových linek příjemně utekl. Pokud vám hezoun Timothy Olyphant bude odněkud povědomý, ano, nejspíš jste ho viděli jako producenta v Sexbombě od vedle. ()

ABLABLABLA

Výborné "pokračování" Žen v nesnázích. Stejně dobré jako první díl. Postava Elektry Luxx si mě prostě získala a veškeré příběhy a příhody s ní spojené. Postavy, které se objevily v jedničce, tu měly možnost se ještě více rozvinout, jako třeba právě postava Josepha Gordona-Levitta, nebo konečně se tu někam posunul příběh postavy Adrianne Palicki a Emmanuelly Chriqui - což je mimochodem taky výborná herečka. A ten konec? Vtipný, velmi vydařený. No jednoduše Elektra mě svou inteligencí a nevyzpytatelností znovu okouzlila a já dávám 5*. ()

Aljak

Ani neviem, čo by sa na tomto filme dalo vlastne oceniť. A to pritom námet vyzeral celkom lákavo a zaujímavo, no ten príbeh nestál vlastne za nič a neviem prečo, ale mi to prišlo strašne amatérske a nevyvážené. Na komédiu sa to veru neponášalo vôbec, a vlastne mi to prišlo dosť nekonzistentné, akoby niektoré scény nemali ani logiku. Možno v tom bol nejaký špeciálny zámer, ktorý mi unikol. Možno to celé malo nejakú zmyselnú líniu, ktorú som nepochopil. A možno to bolo celé úplne nezáživné a nezmyselné (to mi príde ako najpravdepodobnejšia možnosť). Jediné, čo ma asi bavilo, boli tie vsuvky s Josephom Gordon-Levittom, ktorý pôsobil dosť posadnuto - ale bolo to dobré oživenie tohto nie príliš zaujímavého filmu. ()

Eldrick

Na porno se člověk nekouká kvůli ději, protože o něj tam vůbec nejde. Takže když už mám koukat na film o fiktivní pornoherečce a má to být komedie, čekám, že to bude aspoň prdel, jenže neni. Pak čekám, že tam teda aspoň nějaký ty prdele, kozy, cecky a vemena uvidim, jenže vidim hovno, takže je to vlastně o hovně. Tak proč se koukat na sračku o hovně? Možná kvůli Carle Gugino, která toho ale stejně moc neukáže, takže si radši pustim nějaký to gonzo. ()

VvV14

Film o vysloužilé pornohvězdě, které bude do smrti připomínáno co vlastně je. Tenhle snímek mě těžce nudil (i když pár scén musím jako muž trochu ocenit:)). Nic méně to film vůbec nezachraňuje. Od nudného příběhu, přes nudný scénář se dostávám k bohužel nic nezachraňujícímu dobrému obsazení. Jedna * je víc než dost. ()

• Po filmu Sexbomba od vedle (2004) se jedná již o druhý snímek o bývalé pornohvězdě, jehož produkce se herec Timothy Olyphant účastnil. (klida)
  • Když Charlotta odkazuje na román, který byl zfilmován a roli detektiva si zahrál Alan Rickman, patrně symbolicky odkazuje na film Judas Kiss (1998), který taktéž režíroval Sebastian Gutierrez a jde o jediný film, kde se Carla Gugino a Alan Rickman setkali před kamerou. (IQ Tiqe)
  • Film Elektra Luxx sa natáčal v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)