Režisér filmů Sejmi eso a Narkotika vás zavádí zpátky do adrenalinem napumpovaného světa krve, svištících kulek a nebezpečných zloduchů. Čekají na vás smyslů zbavení žoldáci, přitažlivé atentátnice i oblíbení členové rodiny Tremorů. Zbrusu nový výbušný film znovu svedl dohromady proslulé padouchy (Tom Berenger a Vinnie Jones) i nažhavené nováčky, aby vyprávěli příběh druhořadého agenta FBI, na jehož hlavu je vypsána vysoká odměna. (oficiálny text distribútora)

Hapretor

O hodně horší, průhlednější a méně promyšlenější než film první. Akce - ve filmu snad nejdůležitější - tupá a trapná. Tam, kde se film snaží být vtipný, je trapný. Tam, kde se film snaží být překvapující, je předvídatelný. Tam, kde se film snaží být akčně nabitý, je jen nudný. Tam, kde se film snaží být inteligentní, je tupý, okoukaný. Tento film mi doslova vzal čas. Těží jen z mé zvědavosti a unáhlenosti, způsobené díky povedenému staršímu bráškovi. Lituji, že jsem nalít. ()

UncleG odpad!

Tak zatímco prvnímu dílu se nedala upřít řemeslná zručnost a jistá dávka zvrhlého humoru, dvojka je pouze směsice nesmyslné brutality a "zabíjení pro zabíjení". Přičemž se samozřejmě tváříme, že podřezat někomu krk skalpelem nebo tlouct lidem dláta do mozku je děsně Kůůl. Třemi adjektivy: Prázdné. Hloupé. Laciné. ()

playboxguest

Sice horší pokračování hvězdně obsazené a lépe zafinancované jedničky, ale na druhou stranu celkem podařené akční béčko s několika vydařenými momenty a charaktery, které je mnohem zábavnější (pokud vypnete mozek), než by se odsud mohlo zdát. Jen ten konec je až moc překombinovanej (čti zpackanej), ale to už k těmhle filmům tak nějak patří. Každopádně to těch 90 minut slušně odsýpá. Nejolíbenější postava - vražedkyně se smrtícími polibky. ()

kingik

Pro mě zajímavé a od jedničky, s kterou to nemá moc společného, si dvojka vypůjčila zběsilé schéma, které se jí podařilo nápaditě naplnit. Divák se sice musí spokojit s tím, že 80 minut stráví ve společnosti hvězd nižší svítivosti, ale přehlídka různorodých charakterů, které představují, a k tomu zběsilý příval krvavé akce, které je víc, než v posledních třech filmech Quentina Tarantina, jsou pro něj nakonec dokonalou satisfakcí. Zabijáci jsou bývalí žoldáci, kteří prahnou po štědré odměně od tajemného muže jménem Hal Leuco, aby odstranili důležitého vládního informátora (Tom Berenger), který možná není tím, za koho se vydává, mají v zásobě nepřeberné množství střelného arsenálu a hlášek. Máme zde dvě pořádné mrchy, přičemž hispánku (Martha Higareda) vzhledem k tomu, že je expertkou na jedy, není radno líbat, a s tou druhou (Autumn Reeser), s vizáží pološílené rockerky nesoucí rysy pološílené psychopatky, je lepší si vůbec nic nezačínat. A co teprve její buranská rodinka, zabiják s trefnou přezdívkou Chirurg (Vinnie Jones) a v neposlední řadě zabiják, který je mistrem v měnění identit (Tommy Flanagan). Pestrá přehlídka záporných charakterů, a aby se to vyvážilo, nechybí zde jeden hodný a bystrý agent FBI (Clayne Crawford), který má chránit významnou figurku v této falešné hře, v níž mají místo i (možná) lehce "cinknuté" karty. P.J. Pesce je schopný režisér a spolu se třemi známými scenáristy namíchal koktejl plný zběsilé a krvavé akce až s absurdním vyzněním a jedním povedeným zvratem. Tohle mě bavilo a jedničku (pokud to mám srovnávat) i tak trochu překonalo. ()

Holina

P.J. Pesce vyžírá samé srágory a pokračování (From Dusk Till Dawn 3, Sniper 3, dvojka Ztracených hochů), ale speciálně Sejmi eso 2 nepodělal na plné čáře. Je tu hafo bizarních postav, které mi vyloženě vadí (jako rodinka šílenců), ale také takové, které zaujmou. Průměr kazí fakt, že srovnání s originálem toto pokračování vkutku nesnese... ()

• Na obrázku v magazíne, ktorý si prezerá Agent Redstone (Hrothgar Mathews), je porno hviezda Heather Vandeven. (EleKtris)