Publicistický pořad České televize moderovaný od roku 2006 Norou Fridrichovou nám shrne uplynulý týden a seznámí nás s těmi nejdůležitějšími a nejzajímavějšími událostmi, které se v daný časový úsek odehrály. Především se pořad zabývá politickou scénou ať už celosvětovou či domácí, ekonomice a věnuje se aktuálním kauzám a případům ze širokého spektra událostí z celého světa. (Stocki)

Esgalnor

Asi nejlepší publicistický pořad současnosti - charismatická Nora Fridrichová baví svým ironickým humorem, jenž prostupuje všemi glosami, které mapují události uplynulého týdne. Občasné hraničení s investigativní žurnalistikou potěší, přičemž velkým plusem je i neutrálnost a objektivita celého pořadu. ()

Jara.Cimrman.jr

"Protože je její šéf zároveň čestným poradcem českého prezidenta Miloše Zemana, Hrad vyslal do Pekingu průzkumníky, aby na místě ohledali terén." Nora Fridrichová je pro mě zlatíčko - tedy blýská se a nemá mozek. Nicméně fráze papouškuje skvěle, určitě umí i aportovat a na její "nestrannost" se lze spolehnout. Dříve mne tento pořad dokázal zaujmout alespoň nějakou tou nepolitickou reportáží, ale od jisté doby se při zjevení zrzavé příšery začínám osypávat a prchám. ()

+sfinx+ odpad!

Začínal jako zábavný pořad, shrnující dění uplynulého týdne, končí jako konkurence televizních novin. Zeman, uprchlíci, Rusko, Čína. To vše od feministické vítačky milující utiskovanou romskou menšinu, o které ví více než cikáni samotní (viz křivonoskova talk-show). V příštím díle: negroidní hošík v letáku z Lidlu - už z upoutávky je jasné jaké poselství pro Čechy máme - jste ubozí xenofobní rasističtí primitivové. Člověk má mít alespoň 10 kámošů - buzerantů, na zahradě slimáky, dvě zaměstnání, aby uživil Nořiny milované flákače a transparent "Za Evropu BAREVNĚJŠÍ", i kdybychom ji měli zničit. Zkrátka další pořad 'čt kvality'. ()

Brtniik

Ne, že bych se na tento pořad vždy týden třásl, ale občas naň mrknu, zvláště dělo-li se něco obdivuNEhodného, leč poslední dobou se mi z něj chce zvracet. Pominu-li rozporuplnou moderátorku (prý měla problém s Dopravním podnikem, ve „Hvězdy tančí“ se rovněž nikterak neblýskla a v rozhovorech působila jako dryáčnice), celý duch pořadu či spíš sestřihu je, jak to říci, tak nějak „pošklebovací“ až nactiutrhační. Co teprve, když, mužným hlasem, promluví pan Korecký – to je totální humor, kdyby to nebylo k pláči. A že by něco pořádně vyinvestigovali, to ani náhodou. Zneužívají materiálu natočeného před ostrým snímáním reportáže, co považuji za velmi neprofesionální jednání. Nedívím se, že kde kdo s nimi raději nemluví. Za komančů by si to nedovolili a raději táhli v jednom šiku... Nedivil bych se kdyby byl zde zdroj fejků pro „Chvilkaře“. ____ Myslím, že tímto otřesným pořadem TV dociluje povinné vyváženosti. Ovšem je to stejně příšerné jako politická a jakákoli jiná korektnost. ()

intheend

Výborný pořad, který částečně glosuje současné dění a částečně investiguje různé politické kauzy. Ukázkovej příklad proč platíme koncesionářské poplatky. Veřejnoprávní média mají přesně tento význam. Oni jsou tu od toho aby hledali ty špinavosti bez ohledu na současnou politickou garnituru. A je logické, že ti co jsou zrovna u moci jsou nejvíce pod dohledem. ()

• Krom klasických dílů je každoročně vysílán i Silvestrovský speciál. (fabecc1222)