Neuvěřitelná láska

(festivalový názov)
  • India Kambakkht Ishq (viac)
všetky plagáty

Romantická komedie o indickém kaskadérovi, který bere Hollywood útokem, avšak nemůže najít pravou lásku. (Stegr)

64B

Pustil jsem si to jenom kvůli Slyovi. Tomu dávám 3* za jeho miniroli a minibitku, protože tím stojanem na prachy bych po hubě od něj dostat nechtěl. Jinak film je břečka. ()

brasek odpad!

Indická kinematografia stojí za prd, len im nikto nechce poslať potravinové lístky, tak im občas dajú tú nejakú filmovú cenu. Dúfam, že za tento film im tie gastráče pošlú... aspoň jeden za 3,25 € lebo väčšiu hodnotu toto dielo nemá. ()

Yara8

♥ ♥ KAMBAKKHT ISHQ ♥ ♥ - překvapivě milý, a vtipný film, který jsem si zamilovala :) Byla jsem na něm v kině a celý kino bylo mrtvý smíchy,a při nástupu Sylvestera Stalloneho kino řvalo a tleskalo jako by tam opravdu byl. Fakt nejpohodovější atmosféra v kině co jsem zažila.Právě mi hraje OST na plný pecky a nemůžu si přestat zpívat :D xD Prostě OBROVSKÝ zážitek. Jediná scéna, která byla opravdu trapná a podle mého by tam vůbec nemusela být je, jak tlustá černoška surově hledá u Viraje drogy... Kareena Kapoor nic moc hezká a na pohled protivná baba. Do role Simirty by mi možná více sedla Preity Zinta, která umí zahrát protivnou a zároveň je u toho i krásná. Ale kdo ví, třeba by to bez Kareeny nebylo ono. Každopádně jsem si to moc užila a došla ke změně názoru: Ano, Akshay Kumar opravdu JE hezkej chlap :) :) :) ()

rakosabasta

nic víc, nic míň - prostě smích od začátku do konce... film, který šlape aneb, vše, co si od bollywoodského filmu přejete :-)) hudba, barva, krásní lidé a vtip ()

Quendolina

Neuvěřitelně trapné vtipy, mezi hlavními postavami to nefunguje a celý děj je předvídatelný. Spoiler: Scéna, kdy Bebo bezdůvodně honí nějaký gang a všechny je rozseká Stallone je perla všech perel. Hvězdička za těchto pár minut a několik chytlavých písniček. ()

Redyx1 odpad!

Marně se snažím přijít na to,proč si někteří herci kazí pověst účinkováním v B filmech.Tento film je přesně to,v čem by S.Stallone hrát neměl.... ()