Fotograf známych celebrít Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje slobodu, zábavu a ženy. Connor veľmi dobre vie, že slobodu si treba vážiť, preto je jeho heslom „užiť si a zmiznúť“. Jeho život sa však zmení, keď je pozvaný na svadbu jeho brata Paula, kde stretne mladú Jenny (Jennifer Garner), ktorá mu zlomí srdce. Naviac na svadobnej párty stretne aj ducha svojho strýka, ktorý bol tiež kedysi majster v zvádzaní. Toto stretnutie nie je náhodné – strýko mu prináša odkaz od jeho bývalých priateliek... (TV Markíza)

claudel

Další z řady pohádkových romantických komedií s ponaučením (Klik, Klikař Charlie), které u mě naleznou vždy silnou odezvu a jsem schopen udělit hodnocení nejvyšší navzdory všem sžíravým kritikám. Matthew McConaughey, to byl panečku výkon, zdá se mi, že mu role sedla, jak nejlépe mohla, a ačkoli neznám jeho soukromý život (bulváry nečtu), věřil bych, že si možná trochu zahrál sám sebe. Jennifer Garner jako vždy sympatická, Michael Douglas se dostává do podobné pozice jako před časem Alec Baldwin - dostává role oplzlých a nechutných dědků, ale zahrál to skvěle, co naplat. Robert Forster a jeho střeva při svatebním proslovu - není co dodat. Mnohdy jsem se smál dosti nahlas. Dokážete si někdo představit Deana Martina jak místo Everybody loves somebody pije vodu z bidetu a zpívá kanadskou hymnu španělsky?:-) ()

Deimos

Net/// Obsazení 8/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +výborné obsazení, má to trošku duchařský náboj a v závěru dobrou atmosféru, rovněž je to ke konci docela dojemné -hodně průměrná první hodinka, dost ukecané, nikoliv zábavné/// Mark Waters se tentokrát nepřekonal. Od něj bych čekal opravdu víc. Závěr to sice spravil a vyšvihl film ke třem hvezdičkám, ale to nic nezmění na tom, že by se na tento film lépe koukalo na DVD, než v kině. Ovšem podařil se mu hvězdný výběr herců. Když pominu Matthewa McConaugheyo, kterého jsem za poslední roky viděl snad všude, takže o něm vím, že je schopen utáhnout film, tak mě nejvíce zajímalo dívčí obsazení. Ať už je to Jennifer, Lacey, Emma (škoda, že nedostala jinou roli) nebo Christina. Na všechny jsem se těšil a všechny to zvládli tak nějak normálně. Pryč je doba kdy byla Jennifer v mé TOP 10, ale i tak potěší. Být to ještě větší sranda od začátku do konce, tak neváhám jít s hodnocením nahoru. Škoda, takhle je to velice průměrná komedie, která se chytne až v poslední půlhodině./// Celkem 61%/// ()

Sinecod

Špatný, moc špatný. Hlavní hrdina, blbec, který se k ženám chová jako k hadru přijede na svatbu svého bratra. A je tam i holka, do které byl zamilovaný od dětství, kdy to byl hodný a milý chlapec, dokud si jeho vyvolená nezatancovala na plese střední se školním playboyem. A tak konečně začal poslouchat svýho strýce, který byl taky příšernej děvkař. A na tý svatbě se objeví duch holky, se kterou přišel o panictví a ona ho vezme na jízdu jeho životem, aby za necelou hodinku poznal, že se od střední choval jako tupec a měl velkou touhu všechno napravovat. Takže znovu: špatný, moc špatný! Navíc sem celý film přemýšlela, jestli má nebo nemá Jennifer Garner knírka. Chci zpátky starý, dobrý, trapný romantický filmy a ne takovou blbost! ()

MartinezZ

Dost nudné a dost předvídatelné. Matthew jako arogantní lev salónů s "pohnutým dětstvím", Zbytečný Douglas, Emma hrající "šestnáctku" (WTF?), mě neznámá "Indka". To jsou jediné postavy, které si po skočení filmu pamatuji, všichni ostatní byli zbyteční, přinejmenším ničím zajímaví, stejně jako nudný průhledný černobílý děj, plný rádoby vtipných příhod a kdáků. Hodnocení: Film poněkud mimo. ~~~ 1,5* ()

nunka

Ghosts of Girlfriends Past je vlastne Christmas Carol. Miesto Ebenezera Scroogeho tu máme Connora Meada, charakter je rovnaký, príbeh v podstate tiež. Zásadný rozdiel je v tom, že kvalite "Vianočnej koledy" prispieva geniálna vizuálna stránka podporená 3D animáciou, kvalitu "bejvalek" nevylepší ani odstavená "šedá mozgová". ()

• Film bol natočený prevažne v Ipswich v Massachusetts. (Greenpeacak)
  • Christa B. Allen, která hraje dospívající Jenny (Jennifer Garner), si zahrála mladší verzi postavy Jennifer Garner už ve filmu Přes noc třicítkou (2004). (HappySmile)

Problémové filmy

Problémové filmy

10.02.2008

Dva snímky se v posledních týdnech dostaly do vážnějších potíží, ale podařilo se je včas zachránit před tzv. development hell (peklem nikdy nezrealizovaných projektů). Mark Waters, od něhož brzy… (viac)