Na posledný rozhovor s dcérou Beth (Gia Mantegna), študujúcou v inom meste, mechanik Paul (Jason Patric) len tak nezabudne. Nie preto, že očividne klame, keď predstiera, že je v poriadku, pretože je neprehliadnuteľné, že ju niečo veľmi trápi a že je neobvykle vystresovaná... Ale preto, že krátko na to akoby sa po nej zem zľahla! Keď mu zo školy príde oznámenie, že prestala dochádzať na hodiny a jej telefón zdvihne ktosi neznámy, obráti sa na políciu. Keďže výsledok ich snaženia je však viac ako biedny, rozhodne sa dcérino zmiznutie prešetriť sám. Netrvá dlho a natrafí sľubnú stopu, ktorú predstavuje pôvabná Angela (Jessica Lowndes), Bethina najbližšia priateľka. S jej pomocou totiž konečne zistí, kde sa zbiehajú všetky podstatné nitky, alebo presnejšiu u koho – u miestneho mafiánskeho bossa Omara (Bruce Willis), ktorý má s Paulom ešte pár nevybavených účtov z minulosti! (TV Markíza)

SeBig

Jo tak jako z půlky jsem byl nasranej že na obale jsou xichty, který jsou až uplně konci filmu.. celej film jsem se těšil na Kjusčaka a to teda bylo než jsem se ho dočkal.. jinak to není uplně špatný, má to celkem obyčejnou vypnimozek zápletku, nějaka akce tam je, tak proč to posílat rovnou doprdele. když mě to i celkem bavilo? ()

Chrustyn

Naprosto zoufalý a průhledný akčňák, do kterého se z nějakého záhadného důvodu nechal překecat Bruce Willis a jelikož asi neměl čas Nic Cage, vybrali tvůrci už prakticky zapomenutého Jasona Patricka, do role drsného taťky, který ví, jak se používají bouchačky. Pokud jsem počítal správně, byl zde jeden výbuch a jedna nicotná přestřelka. ()

Lukoboss

Mám pocit, že je poslední dobou v oblibě nacpat na plakát známý xichty, do titulků napsat zvučný jména a pak jim dát minirole, aby se moc neutratilo. B. Willis má být hlavní záporák, ale je ve filmu jen chviličku, J. Cusack je tam úplně mihne a 50 Cent, no haha, takže si člověk říká, že by to vlastně mohl hrát kdokoliv. Jinak je to film o odplatě, kterých už jsme viděli stovky. Není tam nic překvapivýho, novýho, zajímavýho, není to napínavý a jinej konec to ani mít nemohlo. ()

Wacoslav1

Po pravdě neměl jsem o existenci tohoto filmu ani potuchy. Bruce jsemnaprachy Vyliž mě upřímně řečeno po Die hard 5 přestal zajímat a to nebyl zdaleka jediný film kterým mě v poslední době nasral. K tomuhle jsem se tedy dostal úplnou náhodou na základě tipu od jednoho z mých oblíbenců. neměl jsem extra očekávání nicméně zaujalo mě když jsem se dozvěděl, že Willis tu hraje hlavního záporáka a nutno uznat, že ho nehraje špatně a jeho postava je celkem zajímavá i když má v celým filmu asi tak 15 minut tak on a jeho ťamanskej zabiják mě jako záporáci docela bavili. Kdo už mě moc nebavil byl hlavní hrdina postrádající jakékoliv charizma nebo aspoň základní herecké dovednosti. V akci se sice jakž takž předvedl, ale jinak mi byl od začátku extrémně nesympatickej. Příběh pak samozřejmě vrší jedno klišé za druhým což zase jak se sluší dodat asi u podobného typu filmu není žádný překvapení. Na druhou stranu po tý docela nudný první půlce filmu která mě moc nebavila se to přeci jenom v polovině druhý aspoň trochu rozjede a nutno uznat, že některý ty přestřelky jsou opravdu pěkně a přehledně natočený. Takže ve finále mi to vychází na čistý béčkový průměr.50% ()

Marsik

Jsem fakt naštván. Jelikož film měl skvěle a zajímavě našlápnuto, ale postupem času to přestávalo bavit a v závěru se z toho vyklubala dokonce béčková srágora, kdy hlavní hrdina krosí desítky protivníků včetně chudáků sekuriťáků a sám nemá ani škrábanec. Ukázkový příklad, jak se dá podělat velký potenciál, kdy navíc režisér má k dispozici taková jména jako Willis či Cusack, škoda. PS: 50 Centova role byla vskutku úchvatná :) 60% ()

• Skoro celý film bol natočený v City of Mobile, v Alabame. Hlavne v hoteli The Battle House a komplexe RSA Battle House Tower a ich okolí. (Jadro)