Linda Hansonová (Sandra Bullocková) má nádherný dom, milujúceho manžela Jima (Julian McMahon) a dve rozkošné dcérky  a dve rozkošné dcérky Megan (Shyann McClureová) a Bridgette (Courtney Taylor Burnessová). Jej život je perfektný až do chvíle, keď dostane správu, že manžel zomrel pri automobilovej nehode. Pre oddanú manželku a matku je mužova smrť to najhoršie, čo si dovtedy dokázala predstaviť. Otázkou však zostáva - nejde skutočne iba o predstavy? Keď sa Linda nasledujúce ráno zobudí, jej manžel je živý a zdravý. Celé nešťastie najskôr považuje za nočnú moru, ale potom sa to stane znovu - niektoré rána nachádza manžela vedľa seba, zatiaľ čo inokedy sa prebúdza ako vdova. Lindina traumatizujúca predtucha uvedie do pohybu sled podivných udalostí, ktoré menia tok času. Dni svojho života prežíva žena nepochopiteľne na preskáčku. Keď ju záhadné okolnosti dovedú k poznaniu, že jej perfektný život možno nebol až taký úžasný, ako sa zdalo, jej svet sa obráti hore nohami. V zúfalej túžbe zachrániť svoju rodinu sa pustí do hektického súboja s časom a osudom, aby sa pokúsila zachovať všetko to, čo s Jimom dovedna vybudovali. (TV JOJ)

Snorlax

Sandra Bullock má nezpochybnitelné charizma, což je největší plus snímku. Za největší mínus bych považovala chyby ve scénáři (nejmarkantnější je nesoulad s pořezáním obličeje starší dívky). Ve scénáři bylo mnoho hluchým míst, které dokážou spolehlivě ukolébat do dřímoty a také tradiční americké tlačení na pilu emocí. Ale musím říci, že celkově samotný nápad mi nepřišel až tak hloupý, jak by se mohlo zdát z komentářů některých kolegů. Zkrátka někdy naděláme více paseky, když se snažíme míchat osudu pod nohy, to nám hlavní hrdinka dost uvěřitelně předvedla. ()

Slarque

Podivné scenáristické puzzle, které do sebe sice zapadne natolik, že poznáme výsledný obraz, ale co s těmi dílky, které zjevně do žádných zbývajících mezer nepasují? A co ty zbytečné spirituální kecy? A ta děsivě pitomá pointa? Možná s lepší herečkou (a nejspíš i režisérem) a bez českého dabingu z toho mohl být aspoň průměrný film (30%). ()

Enšpígl

Pro mimina: jděte si na panánka mateřského mléka. Pro puberťáky: jděte si vymačkávat beďary. Pro pracující dělnictvo: jděte na pivo. Pro podnikající podnikatelstvo: ještě jednou si přepočítejte své zisky a ztráty. Pro důchodce: zkontrolujte si, zda Vám nedochází nějaká krabička léků. Všechny tyhle činnosti a taky všechny další, jako třeba koukání do zdi jsou mnohem užitečnější než sledování tohoto filmu o ničem. Pro poslance: koukněte se na tenhle film bude to vaše jediná užitečná činnost během vašeho čtyřletého volebního období. ()

rumczeis

Neni to tak strasne, jak tu ostatni komentuji. Az do rozuzleni je to dobre, ale zaver to to pokazi. Vystleni je snadne - osud nelze zmenit a za vsim hledej bozi zazrak. S tim se bohuzel nesmirim, chtelo to lepsi zakonceni. V prubehu jsem si vzpomnel na Osudovy dotek, autori se evidentne inspirovali ale nedokazali toho dostatecne vyuzit. ()

Radiq

Měl jsem takovou předtuchu, že ten film bude kravina. A taky že jo. Byl to ten nejpředvídatelnější film, co jsem kdy viděl. Ale víc mě sraly takový ty detaily, který nedávaly smysl nebo jsem nad tím kroutil hlavou a říkal si: "kráva blbá". Třeba to, jak všechno pro sebe okecává, aby byla víc podezřelá, nebo rozsypává nebo je nervní nebo to, že píše fixem na velkej papír, aby to divák všechno viděl. A taky všechno dělá tak, aby to odpovídalo té její předtuše. To je pak jasný, že se nic nezmění. Mrazilo mě v zádech, když jsem si každejch 5 minut uvědomil, že ta ženská je totální kráva blbá. Klišé plno. Nelogičnost (kněz s nachystanou knihou o předtuchách, nehoda se měla stát na 220 kilometru, takže to muselo být přímo u té cedule 220km a plno takovejch).Nebude spoiler, když řeknu, že to může skončit jenom jedním ze dvou způsobů: buď že nakonec přežije nebo chcípne. Já osobně jsem fandil tomu druhýmu. Ženská nakonec dostala to, o co si celou dobu koledovala. Myslím, že je to film tak trochu pro blbé publikum. ()

• Ve scéně, kdy je postava Sandry Bullock v nemocnici a brání se uklidňující injekci, nebyla použita dablérka, protože Sandra se předtím omylem pořezala a v této scéně doopravdy dostala injekci proti tetanu. (HappySmile)
  • Julian McMahon hrál v seriálu Čarodějky, kde jeho postava chodila s čarodějkou, která měla předtuchy stejně tak, jako zde jeho manželka Sandra Bullock. (HappySmile)
  • Film měl být původně natočen v New Orleans, ale filmaři od plánu museli odstoupit, protože tam zrovna řádil hurikán Katrina. (Chatterer)