Hrdinkou filmu je módna tvorkyňa Jazmin Biltmoreová (Mo´Nique), ktorá má plnšie tvary. S tým sa však nechce zmieriť, pretože nadváhu považuje za dôvod, prečo si nemôže nájsť partnera. Jazmin a jej moletnejšia kamarátka Stacey (Kendra C. Johnsonová) nevedia akceptovať „samu seba“ vo svete plnom štíhlych a anorektických žien. Všetko sa zmení, keď spoznajú mužov svojich snov. Mužov, ktorí preferujú zásadu, že „plnšia je lepšia"... má to však háčik – sú vychovávaní v inej kultúre... (TV JOJ)

rikitiki

Předvídatelná oddychovka pro deštivý den. Velmi slušné herecké výkony - především hlavní představitelka, pak v tomto typu filmu nezvykle drásavě zahraná scéna, kdy se hroutí v depresi a zajímavá konfrontace dvou kultur a názorů na krásu. Jediné, co mi vysloveně vadilo, bylo pár nechutných rasistických narážek na bělošky zkraje filmu. P. S. Skoro mám chuť vzít tu poslední větu zpět, protože teď jsem si přečetla ostatní komentáře a vidím, kolik nenávistných reakcí vzbuzuje prostý fakt, že někdo vypadá jinak, než manekýna. V tomhle případě je to jasné potvrzení hrdinčiných slov ve filmu, že takové hloupé urážky svědčí o dost nízkém sebevědomí. /7.8.2010/ ()

chrispe

Zasmála jsem se, ale taky jsem si ťukala na čelo. Celkové zpracování bylo pod průměrem, hlavní hrdinka je opravdu nesympatická (btw: když ví, že má opravdu kulatý obličej - fakt trochu prasátkový - tak by si měla ty uhlazený, vysoko vyčesaný vlasy odpustit), jejíž jediným kladem - a kladem celého filmu - bylo to, že se nakonec neproměnila ve štíhlou krásku (ať už díky dietě, cvičení, plastice a já nevím díky čemu ještě). ()

TopsyKreets

U mňa zostane tento film nepochopený, až by som povedala zbytočný. Hlavná hrdinka sa nedokáže zmieriť so svojím telom a zároveň sa ani nesnaží o zmenu. Autorovi však musím uznať, že nápad spraviť film o ženách s plnšími tvarmi bol vcelku zaujímavý a možno v inom prevedení aj viac ocenený. Ja len krútim hlavou a hovorím si, že toto naozaj nevyšlo. ()

_aandyy_ odpad!

Naprosto špatně tvořený příběh bez jakéhokoli náznaku smyslu... Možná trochu plýtvání drahoceným časem. Samozřejmě - jakási myšlenka tady je, ale autoři ji zřejmě nezavedli tam, kam patřila, celkově hodně chaotické, nesmysluplné dílko, sice s docela hezkýma boubelkama, jenže opravdu nejsem chlap, abych tohle mohla až tak u filmu ocenit. ()

DocBrown odpad!

Film vznikl tak, že se jedna tlustá zakomplexovaná černoška rozhodla léčit svůj mindrák tím, že napíše a natočí pohádku o sobě, jak se do ní hned zamiluje doktor-kulturista a že být silně obézní (nikoli plnějsí) ja vlastně správně. Ale asi jako největší lék na ní působí neustálé nadávání těm normálním do kostnatých zadků. Pouze mě překvapuje, že Nigerie nedala oficiální protest za znevažování jejich mužů, kteří údajně preferují tyto velmi tlusté šeredy. Tenhle humus je v nejhorší stovce filmů na IMDb. ()

• Film se natáčel v Palm Spings a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)