Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

Hovado

Lindsay je určitě zajímavá herečka, kterou čeká oslnivá kariéra, aspoň v to doufám, i když je to velká kámoška Paris Hilton. Doufám, že Lindsay nebude jen v novinávh jak je na odvykací kůře, ale že třeba získala nějakou nominaci nebo cenu. Just my luck je poněkud zvláštní romantická komedie. Od začátku se na nás valí taková zvláštní atmosféra pro mě nepopsatelná. Jako kdybych sledoval nějaké fantasy či scifi vždyt tohle není ani moc možné. Ale to nevadí. Myslím, že je to takový průměr. Ničím nepřekvapí a drží se zajetých kolejí. Přesně víme co máme čekat. ()

dr.fish

Už nám ta Lindsay nějak odkvétá....je docela dobrá herečka, ale tak nějak jí míjej ty správný filmy. Spadla do škatulky hezké holky z romantických komedií a tam taky zůstala. Just my luck je jen průměrná komedie na neděli. A nemuselo by tomu tak být, kdyby se tvůrci jen trošku víc snažili. Maličko propracovat zápletku a dialogy, trošku víc uvěřitelnosti. No nic, smůla. 55% ()

Hal_Moore

Velice příjemná romantická komedie. Lindsay Lohan má před sebou určitě zářivou budoucnost. V Mezi námi děvčaty si vyzkoušela, jaké to je hrát po boku zkušené herečky v celovečerním filmu, v Protivných sprostých holkách si zase vyzkoušela, jaké to je utáhnout celý film sama, s malou pomocí Rachel McAdamsové. Sice to tenkrát tak trochu nevyšlo, ale nyní je tu Just My Luck a Lindsay konečně dokáže utáhnout celou komedii téměř sama. Donald Petrie prokázal, že dokáže natočit vkusnou a hlavně vtipnou komedii s neokoukanou zápletkou a téměř neznámým hereckým obsazením. Chris Pine mě mile překvapil. Uživatele Balu... musím ujistit, že nejsem puberťačka s neobjektivními názory pravidelně kupující Bravo a CosmoGirl, kde jsem se o premiéře Just My Luck dozvěděl. Ne, opravdu nejsem. A i přesto se mi to líbilo. Jak vidím, tak dokonce nejen mně. Lindsay nebude nikdy top class herečka, na její filmy se ale chodí a Lindsay má neuvěřitelné štěstí, že její filmy za to něco opravdu stojí. Nenechejte se odradit negativními názory, ale zase se nenechejte navnadit těmi pozitivními. Jděte bez očekávání dobrého či zlého a udělejte si názor svůj. Můj už znáte. ()

chmíří

No podíval sem se na to jenom kvůli Lindsay Lohan a ta mě nezklamala - komedie umí ( a neřekl bych že neumí hrát podívejte se na Atentát v Ambasadoru), příběh je sice hodně průměrnej a je to všechno takový až moc cool, ale na jedno podívání to je v pohodě. 4* dát nemůžu, ale díky Lindsay je to tak 70%. ()

dopita

Zápletka o štěstí, které přeskakuje z osoby na osobu polibkem je trochu naivní, ale to k žánru romantické komedie patří. Obě hlavní postavy maj střídavě velký štěstí a velkou smůlu. Když je postihne smůla tak jdou z průšvihu do průšvihu jednak díky smůle (což je v pořádku), ale taky proto, že se začnou chovat dosti idiotsky a o průsery si tím pádem přímo říkaj (s tím už mám trochu problém). Ale jinak jsou hlavní postavy docela sympatický a celkově je to svižně odvyprávěná oddechovka, která pobaví a neurazí. ()

• Když Ashley tropí scénu v bistru kvůli smůle, která ji potkala, shodí omylem slánku na stole jednoho zákazníka. Potom si z ní nasype sůl do ruky a hodí ji za sebe, přičemž trefí číšníka přímo do očí. Ale při bližším pozorování si můžete všimnout, že číšník si zakryl oči ještě dříve, než k němu sůl "dolétla". (Aknah)
  • Když se snaží Ashley (Lindsay Lohan) políbit posledního tanečníka, tak dělá, že jej oživuje, a má pásku přes oko. Když jsou záběry na ni a na lidi, co stojí okolo, tak si všimněte gumičky nad pravým okem - jednou ji má přes obočí a pak zase nad obočím. (Aknah)
  • Ve 42. minutě, kdy vědma odchází z krámku, přijíždí na pozadí auto. A v momentě, kdy za ní přijde Ashley, přijede do pozadí totéž auto znovu. (Aknah)