Komédia o dvojčatách, ktoré sa rozhodli dať dohromady svojich rozvedených rodičov.
Keď je tvoja mama aj mojou mamou a môj otec je aj tvojím otcom a obe sme sa narodili 11. októbra, potom sme obe asi sestry. Sestry? Sme asi dvojičky!
V detskom letnom tábore sa zoznámia Annie Jamesová z Kalifornie a Hallie Parkerová z Londýna. Na tom nie je nič neobyčajné, keby... Keby sa navlas na seba neponášali. Navyše majú aj narodeniny v rovnaký deň. Netrvá dlho a zistia, že sú dvojičky, ktorých rodičia sa rozviedli tesne po ich narodení. Rozhodnú sa ich dať znovu dohromady, pretože otec Nick sa chce znovu oženiť... (TV JOJ)

dr.Orlok

Zpočátku film funguje jako opravdu zábavná komedie ( prázdninový tábor) s přibývajícím časem se však film stává čím dál více předvídatelnější a hlavně nevtipný a pouze romantický a nudný. Postavy se dělí na štastné a na ty které štastné budou. Konec je neustále oddalován - díky bohu za zábavný výlet do přírody, kde je konečně "odstraněna" i hlavní záporačka. No a hlavně tu hraje mladičká Lindsay !!! ()

Kacitr

Nejde zapomenout na léta, kdy jsem si na videokazetě pouštěla pořád dokola a dokola Past na rodiče. Snímek mě uchvátil a Lindsay Lohan jsem si v hlavní roli sester - dvojčat vychutnávala od začátku až do úplného konce. Vlastně je to takřka jediný film kde ji můžu vystát ;) Odvedla ovšem výbornou práci a i když je tento film remake, chytne vás za srdce a už vás nebude chtít pustit. Chytlavé písničky, vyvedené hlášky, vždy vtipný Dennis Quaid a dnes již vzpomínková Natasha Richardsonová. Naprosto pohodový rodinný film, který mohu jen doporučit. ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 10/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10///+celí film jako komplex, Lindsay je ohromující a je tam dvakrát .-ú, doslova všechny postavy, film je nenásilný, vtipný a příběh je kouzelný, vyjímečně se povedl i dabing, a nemohu opomenout rozdílná prostředí -trošku škoda že sluha, chůva a děda nedostávají více prostoru, mno a nejspíš se nedočkáme pokračování po 10ti letech/// Tak si říkám jestli bych byl před 8 lety kdy film vznikl ještě více uchvácen, přecejen teď jsem starší a Annie ani Hallie již není moje věková kategorie, přesto vím, že bych byl uchvácen tímto filmem stejně. Důvod je zřejmí, zde se díky nejedné výbroné veci (děj, herci...) podařilo natočit vskutku kouzelný snímek, který se bude líbit i moji babičce a od doby natočení neztratil nic ze svého kouzla, kterým učaruje diváky./// Celkem 92%/// ()

Estrellita

Geniální rodinná komedie s ještě nezkaženou Lindsay Lohanovou ve dvojroli, která nastartovala její kariéru. Dvojčata Annie a Hallie, která o sobě neměla ani tušení, se potkají na letním táboře. Rozhodnou se, že chtějí poznat i druhého rodiče, a proto si vymění úlohy. Každá letí na úplně jiný konec světa (Londýn, Kalifornie) v roli své sestry. Jak tohle může dopadnout? Samozřejmě, jak jinak, než dobře! :) Krásná Natasha Richardson a charismatický Dennis Quaid všemu jen přidávají. Příjemný film, u kterého si odpočinete a skvěle se pobavíte! (95%. Ten mínus dávám za přece jen trochu moc americké provedení.) ()

golfoxovox1

Past na rodiče jsem měl rád jako děcko a asi ji mám rád dodnes. Je to pohádka s jasně danými charaktery a hned na začátku filmu je jasné, jak skončí, přesto z něj čiší lidskost a znázornění pohody a ideálu rodiny jako takové. Navíc to má spád, hlavní představitelka se v dvojroli Annie a Hell vyřádila a z hlediska vtipu notně přispívá Meredith. K Disneymu podobné dějové linie prostě patří a je dobře, že existují, obzvlášť pro děti. ()

• Keď Hallie (Lindsay Lohan) stretáva Martina (Simon Kunz) na londýnskom letisku, v pozadí môžeme zazrieť matku herečky Lindsay Lohan držiacu jej brata, vedľa nej stojaceho staršieho brata Michaela Lohana a sestru Ali Lohan. (Karush)
  • Když sluha přináší medvídka, tak matka má na ruce hodinky, ale v následujícím záběru je nemá. (jirimat)

Natasha Richardson podlehla zranění

Natasha Richardson podlehla zranění

19.03.2009

...které utrpěla v pondělí během lekce lyžování na začátečnickém svahu v Kanadě. Ačkoli krátce po pádu tvrdila, že je v pořádku, pracovníci lyžařského střediska naléhali, aby navštívila lékaře.… (viac)