Unesení

všetky plagáty

Od režiséra filmu Záhada Blair Witch přichází tento šokující příběh čtyř mužů odhodlaných k pomstě proti krutému vetřelci z vesmíru, který věznil a zabil jejich kamaráda. Kdo ale skončí jako vítěz v této hře na život a na smrt? Připravte se na neúprosně traumatickou cestu, která vás nechá zneklidněné… vyděšené… změněné. (oficiálny text distribútora)

Marsik

Horory tohoto typu fakt nemusim. Tam, kde je nějakej vetřelec, zombík nebo jiná nadpozemská mrcha, je mi hned jasný, že mě to bavit nebude. A tady tomu nebylo jinak. Nemá cenu, abych se dál rozepisoval. Čekal jsem od režiséra Blair Witch (moje srdeční záležitost) naprosto něco jiného a o 100% kvalitnějšího. 29% ()

Gardenboy

Booooože to bola kravina. Po tom, čo natočil Blair Witch som myslel, ze ma Edko Sanchez na viac. Zopar dobrých momentov to malo, ale o scenári sa hovoriť nedá, myslim, že aj malému deckuje jasné, čo sa kedy stane, herci - burani nehrali, veď nakoniec nemali co az na par "fuck","shit",ôMotherfucker" a zopar vydesenych ksichtov nebolo co hrat. Mimozemstan akoby bol ten najväčší predator z krajiny mimozemstanov - to ako takto má vyzerať tvor inteligentnejsi ako my? Tak to sa docela bojim pozriet na človeka ako bude vypadat za stotisic rokov. No jednoducho až na pár momentov nie je o čo stáť. Taký descent, Wrong turn alebo Hills have eyes v tejto brandži valcujú oveľa viac ako tetno skvost. Nedám mu viac ako dve. ()

darkrobyk

Skupinu kamarádů kdysi unesli mimozemšťané a jeden jejich experimenty nepřežil. Přišel čas na pomstu, která ale ne vždy chutná sladce.Po sedmi letech se trojici mužů konečně podaří jednoho mimozemšťana ulovit. Odvezou ho do lesů na pozemek k Wyattovi, jehož vetřelci tenkrát pustili jako posledního. Jedna věc je ovšem cizího návštěvníka ulovit a spoutat řetězy, druhá pak, zda vše další proběhne podle plánu. Samozřejmě že vetřelec je i přes mučení a četná zranění stále silný a věznitelé až pozdě pochopí, s čím si zahrávají. Sympatické nízkorozpočtové drama s velice dobrými maskami a povedeným zubatým emzákem. Některé dialogy jsou sice tupější, protože je asi zbytečné ptát se někoho, kdo je přitlučený na zeď a má venku střeva, jak mu je, ale nechť. Dojde také na smrtonosné kousnutí, hnusnou metamorfózu a přetahovanou o střeva. Po letech se mi líbilo ještě více, a tak jednu hvězdu přihodím. Tahle malá scifíčka já rád. ()

drackula

Film má síce zopár hluchých miest, ale ajtak má slušnú mysteriózno-horrorovú atmosféru, ktorá mi miestami pripomínala X-files a príjemne mrazila. Zvlášť oceňujem, že sa film vyhol akémusi "intru" a od prvej minúty šiel priamo na vec. Vo vzduchu je neustále cítiť akési tajomno, ktoré správne dráždi fantáziu a dáva priestor na rôzne konšpiračné úvahy. Veľmi príjemné prekvapenie. 70 % ()

Wacoslav1

Režisér Blair Witch už holt v dalších svých filmech není Blair Witch. Spíš dokazuje, že je režisérem jednoho filmu a tak už to asi i zůstane Škoda ten námět tady vypadal slušně, ale nakonec se z toho vyklubal takovej podivnej film. Občas trochu trash, ale fakt jenom občas. No aspoň, že to skončí dřív než divák začne zívat nudou.40% ()

• Když Wyatt (Adam Kaufman) říká svým přátelům, aby mimozemšťana vrátili na farmu a Cody (Paul McCarthy-Boyington) se začíná zlobit, na Wyattově bílém tílku je vidět červená tečka z kamery. (Lajty)
  • Film bol pôvodne plánovaný ako hororová komédia s názvom "Probed". (Nekrofil)
  • I přes závěrečnou masivní explozi, která srovnala prakticky všechno se zemí, přežila dodávka nedotčená. (Lajty)